ژوئن 25, 2024

ایسنا/گیلان در پنجمین روز از هفته دولت ۳۷ طرح‌ عمرانی، خدماتی و اشتغالزایی بخش کرگانرود شهرستان تالش با اعتباری بالغ بر ۹۲ میلیارد و ۵۵۳ میلیون تومان به بهره برداری رسید.

در پنجمین روز از هفته دولت با حضور صالح محمدی، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان و فرامرز مرجانی، سرپرست فرمانداری تالش و حسن محمدیاری، نماینده تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین شهرستانی ۳۷ طرح‌ عمرانی، خدماتی و اشتغالزایی بخش کرگانرود شهرستان تالش با اعتباری بالغ بر ۹۲ میلیارد و ۵۵۳ میلیون تومان به بهره برداری رسید.

۳۷ طرح خدماتی در بخش کرگانرود تالش افتتاح شد

همچنین سه طرح عمرانی دهیاری‌های بخش با اعتباری بالغ بر چهار میلیارد و ۷۷۰ میلیون تومان و طرح‌های عمرانی شهرداری لیسار با اعتبار یک میلیارد و ۶۷۵ میلیون تومان نیز در این مراسم تجمیعی مورد بهره برداری قرار گرفت.

طرح ارتقای فناوری مخابراتی لیسار و نصب دکل اپراتور ایرانسل هر کدام با اعتبار ۵ میلیارد تومان، هشت طرح توزیع برق با اعتبار یک میلیارد و ۵۰۶ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و کارگاه تولید سبد پلاستیکی نیز از دیگر پروژه‌های هفته دولت بودند که به بهره‌برداری رسیدند. مراسم افتتاحیه این طرح‌ها به‌صورت تجمیعی در کارگاه و سردخانه سورت و بسته بندی میوه روستای قلعه دوش لیسار برگزار شد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *