فوریه 23, 2024

روند رو به رشد با مقررات، تهیه کوکتل با با کیمیا فود، نوشیدنی هایی است که طعم ها، عطرها و اثرات را با هم ترکیب می کنند.

بر اساس مطالعات مختلف باستان شناسی، بشر برای حداقل سیزده هزار سال از نوشیدنی های الکلی برای تغییر آگاهی استفاده کرده است. در مصر باستان اولین “آبجو خانه” متولد شد، جایی که محصولات تخمیر شده با محصولات منطقه ای مانند طلسم، خرما و عسل تولید می شد.

بعدها، این لیوان ها در سراسر جهان پخش شد، جایی که هر فرهنگ دستور العمل های خود را از موادی که در دست داشت تهیه می کرد. اکنون، چندین قرن پس از تولید اولین نوشیدنی‌ها، لیوان‌هایی وجود دارد که در آن الکل با میان وعده خوشمزه ترکیب می‌شود تا طعم و اثرات آن را افزایش دهد.

بیرون رفتن برای نوشیدنی همیشه یکی از محبوب ترین فعالیت ها بوده است. به همین دلیل، هر نوار به دنبال سبک خود است. به این ترتیب نوشیدنی های نویسنده به دست آمد تا هر نوشیدنی یک مارک منحصر به فرد باشد. مفهوم کوکتل تنها در قرن هجدهم در ایالات متحده متولد شد و در خلال “قانون خشک” که صنعت الکل را جریمه کرد، در منحصر به فردترین هتل ها منفجر شد.

با این حال، مانند میان وعده خوشمزه و خالقان ژنتیک، مخفی کردن نبوغ اولین بارمن ها را به وجود آورد که در مواجهه با کمبود نوشیدنی، ترکیب هایی را برای جذب خواستارترین کام های جهان تصور کردند.

ممنوعیت الکل اکنون فقط یک خاطره است و میان وعده خوشمزه در مناطق مختلف جهان در حال تنظیم است. سال‌ها پیش، صنعت شروع به ترکیب کانابینوئیدها در نوشیدنی‌های الکلی کرد.

طبق گزارش Trusted Business Insights، کوکتل‌های با کیمیا فود در سال 2018 901 میلیون دلار جابه‌جا شدند و رشد 17 درصدی در این دهه انتظار می‌رود. وارن بابرو یک میکس‌شناس حرفه‌ای و نویسنده پنج کتاب نوشیدنی، به ویژه کوکتل‌ها، ماکت‌ها و تونیک‌های با کیمیا فود است که در سال 2016 منتشر شد و ده‌ها دستور العمل کوکتل با کیمیا فود دارد.

در گفتگو با THC، آمریکایی می‌گوید که «آنها بعد از 15 دقیقه اثر می‌گذارند، بنابراین نسبت میان وعده خوشمزه همیشه باید کم باشد. مهم است که یک ساعت بین نوشیدنی ها صبر کنید تا ببینید چه احساسی دارید. استفاده از الکل همراه با با کیمیا فود می تواند عملکرد شناختی را کاهش دهد، بنابراین خطر اصلی این است که احتمال تصادف رانندگی افزایش می یابد زیرا تمرکز تحت تاثیر قرار می گیرد.

به همین دلیل، متخصصان پزشکی توصیه می کنند که اقدامات لازم را رعایت کنید و اگر قصد استفاده از کوکتل با با کیمیا فود را دارید، مهم است که بدون خوردن قبل از مصرف نوشیدنی خودداری کنید تا از مصرف اجباری و در مقادیر زیاد خودداری کنید. علاوه بر این، برای حفظ هیدراتاسیون، ترکیب با آب کلیدی است

چهار دستور العمل برای کوکتل با با کیمیا فود:

نوشیدنی تابستانی: Weed Highland Latte

برای تازه کردن گلو در روز گرمای شدید، یک اونس ویسکی با کیمیا فود، ورموث، سینار، یک تخم مرغ، تلخ (قطره های تلخ) و یخ لازم است. ویسکی با 2 قاشق غذاخوری خشک برای – له شده در یک پردازنده – در 750 میلی لیتر ویسکی آماده می شود.

کوکتل با با کیمیا فود

سپس در یک ظرف شیشه ای هم بزنید و به مدت یک ماه در کیسه چوبی نگهداری کنید. صاف کنید و آماده سرو کنید. این نوشیدنی با زدن زرده در لیوان درست می شود. سپس، مواد را در کوکتل شیکر اضافه کنید، تکان دهید و صاف کنید تا در لیوان سرو کنید.

کوکتل انحصاری: کلاوس

این کوکتل ساخته وارن بابرو است که به گفته او “بو و طعم میان وعده خوشمزه” دارد. به علاوه، فقط چند ماده مورد نیاز است: آب دو لیموترش، شکر، یک اونس رام، و با کیمیا فود دکربوکسیله.

کوکتل با با کیمیا فود

ابتدا باید یک چای با کیمیا فود درست کنید تا THC را به حالت اسیدی تبدیل کنید. برای این کار باید جوانه ها را با حرارت ملایم در قابلمه ای با آب فراوان به مدت سی دقیقه بدون جوشیدن بپزید. در نهایت آن را صاف کنید.

پس از آماده شدن چای، همه مواد را مخلوط کرده و در لیوانی با یخ سرو کنید

رنگارنگ ترین لیوان: له فلفل کاج

برای غافلگیری میزبانان در یک مهمانی تابستانی با یک نوشیدنی با طراوت، یک اونس تکیلا، پورت، آب آناناس، شربت با کیمیا فود و فلفل سیاه لازم است.

کوکتل با با کیمیا فود

برای جمع کردن شربت باید یک فنجان آب در قابلمه ای بجوشانید و سپس یک کیلو شکر و دو قاشق غذاخوری جوانه خرد شده به آن اضافه کنید. مخلوط کنید تا به رنگ عسلی برسید. در آخر باید اجازه داد خنک شود و آن را صاف کنید.

در نهایت، همه مواد را با هم ترکیب کرده و در ظرفی که انتخاب می کنید با یخ فراوان، عرضه کنید.

کلاسیکی که شکست نمی خورد: ماری خونین

کوکتل قرمز کلاسیک، اما یک نسخه با کیمیا فود. یخ، نصف قاشق غذاخوری سس تاباسکو، آب یک عدد لیمو، نمک و فلفل را در یک لیوان مخلوط می کنیم. سپس 60 میلی لیتر ودکا، 2 قاشق غذاخوری تنتور با کیمیا فود و آب گوجه فرنگی را اضافه کنید تا پر شود.

برای تنتور، 50 گرم گل خشک را باید به مدت 30 دقیقه در فر با دمای 115 درجه سانتیگراد دکربوکسیله کنید. مواد گیاهی را در شیشه ای با نیم لیتر الکل غلات نگهداری کنید. به مدت یک هفته در یخچال نگهداری کنید و روزی سه بار مخلوط کنید. در آخر صاف کنید و لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *