جولای 23, 2024


آفتاب‌‌نیوز :

دفتر آیت‌الله حسین وحید خراسانی در اطلاعیه‌ای، خبر درگذشت سیده خانم حسینی همسر ایشان و مادر همسر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام را اعلام کرد.

پیام حسن روحانی

حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن روحانی، رئیس‌جمهور ایران در دولت‌های یازدهم و دوازدهم، در پیامی درگذشت همسر وحید خراسانی را به وی و همچنین صادق آملی لاریجانی، داماد او تسلیت گفت.

متن پیام به این شرح است:

انالله و انا الیه راجعون

حضرت آیت‌الله العظمی وحید خراسانی مد ظله العالی

مصیبت درگذشت حاجیه خانم حسینی، همسر مکرّمه را محضر جنابعالی و بیت شریف شما تسلیت عرض می‌کنم.

رحمت و مغفرت الهی برای آن بانوی گرامی و صبر و تسلّای حضرتعالی و جمیع بازماندگان را مسألت می‌نمایم.

تسلیت به آملی لاریجانی

حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن روحانی، رئیس‌جمهور ایران در دولت‌های یازدهم و دوازدهم، همچنین در پیامی جداگانه به آیت‌الله صادق آملی لاریجانی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، درگذشت مادر همسر ایشان را تسلیت گفت.

متن پیام به این شرح است:

انالله و انا الیه راجعون

جناب آیت‌الله صادق آملی لاریجانی، رئیس محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام دامت برکاته

درگذشت مادر مکرّمه همسر بزرگوارتان را به جنابعالی و بیت شریف شما تسلیت عرض می‌کنم و رحمت و مغفرت الهی برای آن خادمة الزهرا مسألت می‌نمایم.

حسن روحانی

 آیت‌الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید شیعه، به این مناسبت با صدور پیامی عنوان کرد: حضور محترم حضرت آیت الله آقای حاج شیخ حسین وحید خراسانی (دامت برکاته) درگذشت متعلقه مکرمه آن جناب موجب تألم و تأثر گردید؛ اینجانب رحلت آن بانوی مؤمنه را در ایام عزای صدیقه کبری (سلام الله علیها) به حضرتعالی، فرزندان مکرم و عموم بازماندگان تسلیت عرض نموده، غفران و رضوان الهی و حشر ایشان با فاطمه زهرا (سلام الله علیها) و صحت و سلامتی آن جناب را از خداوند متعال مسألت دارم.

آیت‌الله سید هاشم حسینی بوشهری رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم نیز با صدور پیامی خطاب به آیت الله وحید خراسانی اظهار کرد: درگذشت متعلقه مکرمه را به حضرت مستطاب عالی و فرزندان محترم و سایر بازماندگان و وابستگان تسلیت عرض می‌کنم.

از خداوند متعال برای آن مؤمنه علویه، علو درجات و حشر باصدیقه طاهره، فاطمه زهرا – سلام الله علی‌ها – و برای حضرتعالی و بازماندگان، صبر و اجر مسئلت دارم. دوام سلامتی و طول عمر شریف آن جناب را از ربّ جل و علا خواستارم.

آیت‌الله علیرضا اعرافی مدیر حوزه‌های علمیه نیز با صدور پیامی تصریح کرد: درگذشت بانوی پارسا و پرهیزگار همسر ارجمندتان را که همزمان با ایام فاطمیه (س) به لقای الهی شتافت، محضر شریف آن مرجع بزرگوار و استاد معظم و آقازادگان ارجمند و بازماندگان محترم و بیوت وابسته تسلیت و تعزیت گفته، برای آن فقیده سعیده روح و رضوان الهی و حشر با حضرت فاطمه زهرا سلام الله علی‌ها و برای وجود شریف حضرت عالی و بازماندگان محترم سلامت و عزت و صبر وافر و اجر فراوان از خداوند متعال خواستارم.

همچنین در پیام محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور خطاب به آیت‌الله وحید خراسانی آمده است: خبر درگذشت همسر گرامی‌تان واصل و موجب تالم و تاثر گردید؛ این مصیبت وارده را به حضرتعالی و فرزندان محترم تسلیت عرض می‌کنم.

برای آن بانوی مومنه از درگاه خداوند متعال طلب آمرزش و رحمت و برای بازماندگان آرزوی آرامش و صبر دارم؛ امید که در جوار حضرت حق آرام گیرند و با بانوی دو عالم فاطمه زهرا (س) محشور گردند.

پیام تسلیت رییس‌جمهور به آیت‌الله وحید خراسانی

همچنین به گزارش خبرگزاری مهر، حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی با تسلیت ضایعه درگذشت همسر مکرمه آیت‌الله وحید خراسانی به وی و خانواده گرامی، برای آن بانوی مومنه و پرهیزگار رحمت و رضوان الهی و برای بازماندگان صبر و اجر مسئلت کرد.

متن پیام رئیس جمهور به شرح زیر است.

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

مرجع عالی‌قدر حضرت آیت‌الله العظمی وحید خراسانی (دامت برکاته)

ضایعه درگذشت همسر مکرمه، حاجیه خانم حسینی موجب اندوه و تأثر خاطر شد.

اینجانب مصیبت وارده را به حضرتعالی و خانواده گرامی تسلیت می‌گویم و در این ایام پرفیض از درگاه خداوند رحمان برای آن بانوی مومنه و پرهیزگار رحمت و رضوان الهی، برای عموم بازماندگان صبر و اجر و برای حضرتعالی دوام عزت و سلامتی مسألت دارم.

تسلیت محمدرضا عارف به آیت الله وحید خراسانی

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز در پی درگذشت همسر آیت الله وحید خراسانی، در پیامی این ضایعه را به ایشان تسلیت گفت.

به گزارش ایلنا، متن پیام محمدرضا عارف به شرح زیر است:

علامه عالی قدر حضرت آیت الله العظمی وحید خراسانی

درگذشت بانوی بزرگوار و پرهیزگار حاجیه خانم حسینی همسر گرانقدرتان را صمیمانه به محضر حضرتعالی و همه بستگان عزادار تسلیت می‌گویم و از درگاه خداوند متعال برای آن فقیده سعیده آمرزش و رحمت الهی و برای بازماندگان معزز سلامتی و صبر و اجر مسئلت می‌کنم.

امیدوارم روان پاک آن بانوی والامنش با حضرت فاطمه زهرا (س) محشور شود.

عمر با برکتتان دراز باد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *