جولای 20, 2024


ایسنا/خراسان شمالی امام جمعه موقت بجنورد گفت: پیاده روی اربعین مایه انسجام و اتحاد همه مسمانان خواهد شد.

حجت الاسلام و المسلمین براتی زاده در خطبه های نماز جمعه با تقدیر و تشکر از ارائه خدمات موکب ها به زائران امام حسین(ع) افزود: پیاده روی اربعین برکات زیادی برای مسلمانان به همراه دارد که یکی از آن ها آرامشی است که هنگام زیارت مرقد امام حسین(ع) نصیب انسان ها می شود.

وی اظهار کرد: پیاده روی اربعین کدورت ها را از بین می برد، موجب تعالی انسان می شود و مایه اتحاد مسلمان ها خواهد شد.

وی ادامه داد: مسیر پیاده روی اربعین حسینی منتهی به ظهور امام زمان(عج) خواهد شد.

حجت الاسلام براتی زاده بیان کرد: تعدادی انسان نادان نیز مانع تراشی و افرادی را که در مسیر پیاده روی اربعین گام برداشته اند را تمسخر می کنند که آن ها نیز به جایی نخواهند رسید.

وی در ادامه با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در هفته گذشته در جمع دولت مردان گفت: دلیل اینکه شهیدان رجایی و باهنر همیشه مطرح باقی ماندند این است که مسیر حرکت این دو شهید، الهی و انقلابی بوده است.

امام جمعه موقت بجنورد تصریح کرد: مقام معظم رهبری فرمودند که بنده همیشه از همه دولت ها حمایت کرده ام از دولت سیزدهم نیز حمایت می کنم و علاوه بر حمایت، تمجید نیز می کنم.

وی تاکید کرد: دولت سیزدهم در مسیر شهیدان رجایی و باهنر گام برداشته اند و ساده زیستی، مردمی بودن و روحیه انقلابی در این دولت وجود دارد.

حجت الاسلام براتی زاده خاطرنشان کرد: دولت سیزدهم در سیاست خارجی بدون اینکه انفعالی عمل کند از موضع اقتدار و تنش زدایی وارد شده و در حال گسترش روابط خود با سایر کشورها است.

وی افزود: مقام معظم رهبری دغدغه هم داشتند که آن معیشت مردم بود.

وی تاکیدکرد: دولت باید نگاه ویژه ای به این موضوع داشته باشد چراکه مردم تحت فشار هستند و سفره آن ها کوچک تر شده است و به طور قطع دولت برای حل این مشکل برنامه ریزی های لازم را دارد.

امام جمعه موقت بجنورد افزود: از مسئولان استانی نیز انتظار می رود پا به پای مسئولان کشوری در جهت حل مشکلات مردم گام بردارند که از جمله آن خروج پارکینگ کامیون داران، زندان و میدان میوه و تره بار به خارج از شهر است.
انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *