ژوئن 16, 2024


ایسنا/همدان کارشناس مسئول برخورد با مراکز غیرمجاز معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: با یک واحد دندانسازی غیرمجاز و بدون پروانه فعالیت که نسبت به اخطارها بی‌توجه بود، برخورد و پلمب شد.  

علی‌اکبر شاهمرادی در گفت‌وگو با ایسنا، اضافه کرد: این مرکز واقع در خیابان شهدای شهر همدان چندین بار تذکر عدم اجازه فعالیت دریافت کرده بود که متأسفانه توجهی به تذکرات داده شده نداشت و در نهایت پنجشنبه ۲۶ مرداد منجر به پلمب شد.

وی ادامه داد: این مرکز علاوه بر فعالیت دندانسازی اقدام به دیگر فعالیت های دندانپزشکی همچون عصب‌کشی، جرم‌گیری، قالب‌گیری و ساخت دندان می‌کرد که توسط کارشناسان نظارت بر درمان دانشگاه علوم پزشکی همدان و با همکاری اداره اماکن پلمب شد.

شاهمرادی خاطرنشان کرد: طی هفته گذشته دو مرکز عطاری در حاشیه شهر که اقدام به فروش انواع داروهای مخدر و قرص های غیرمجاز می کردند نیز با همکاری معاونت غذا و دارو، نمایندگان مرکز بهداشت، اتاق اصناف و اداره اماکن پلمب شدند.

کارشناس مسئول برخورد با مراکز غیرمجاز معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بیان کرد: در این بازدید مقادیر زیادی داروهای مخدر و غیرمجاز جمع آوری و برای تعیین تکلیف به معاونت غذا و دارو ارسال شد.

شاهمرادی در پایان مطرح کرد: سه مرکز درمانی ترک اعتیاد زیرنظرپزشک نیز چندی پیش با دستور دادستانی و با همکاری واحدهای ذیربط در حوزه نظارت، به علت تخلفاتی  پلمب شد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *