ژوئن 24, 2024


به گزارش صدای ایران، در میان همه این افراد اما، کاندیدایی اعلام حضور کرده است که حاضر است حقوق نمایندگی خود را در صورت پیروزی تا دو سال صرف و وقف طرح اختصاصی خود با عنوان «2000 خانوار توانمند» نماید.
 
انسیه اعتمادی نیا، مدرس دانشگاه، مدیر دوره های آموزشی، تحلیل گر و مترجم کتاب، کارشناس ارشد روابط بین الملل از دانشگاه علامه طباطبایی و پژوهشگر دوره دکتری دانشگاه تهران است که بنا به حس تکلیف و امید به مفید واقع شدن با تعهدی تامل برانگیز وارد میدان رقابت برای کارزار مجلس شده است. وی معتقد است ” صداقت بهترین سیاست است” و در همین راستا تنها طرح شجاعانه خود را که به طور اختصاصی از سوی وی مطرح شده است ارائه کرد. طرحی با عنوان «2000 خانوار توانمند» که به دنبال کمک مستقیم و بلاواسطه به شهروندانی است که از سفره انقلاب کمتر برخوردار شده اند. این طرح جوانب متفاوت آموزشی، خدماتی و مادی دارد و محوریت آن بر مادران خانواده است زیرا این کاندیدای مجلس اعتقاد دارد که اگر مادر در خانواده شاد، سالم و سرشار از فراغت بال و تفکر فراوانی باشد، بالتبع تمامی افراد خانواده از آن مستقیما بهره مند می شوند چرا که مادر در هر خانواده به مثابه خیر کثیر شالوده و بنیان این خرده نظام اجتماعی را مدیریت و راهبری می کند.

از اهم برنامه ها در این طرح می توان به بیمه مادران خانوارها، کالابرگ دانش‌آموزی و دانشجویی، خدمات آموزشی جهت افزایش آگاهی و حل و فصل مسایل و مشکلات احتمالی به صورت عمیق و ریشه ای و کمک به سرپرستان خانوار جهت طراحی و راه‌اندازی کسب و کار مستقل اشاره کرد.

انسیه اعتمادی نیا، کاندیدای دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با کد نمایندگی 1642، مصرا اهتمام دارد به فضل خداوند در صورت منتخخب شدن در حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس، در نقطه شروع حقوق دریافتی نمایندگی خود را تا دو سال وقف راه اندازی و تداوم طرح «2000 خانوار توانمند» نماید و سریعا کارگزاران خود را به مناطق مختلف در این حوزه انتخابیه به منظور شناسایی خانوارهای هدف برای راه اندازی طرح فوق با مدد معتمدین محله های شهرمان گسیل دارد تا این طرح پر از خیر و برکت شروعی ممتاز داشته باشد و با نگاه خاص خداوند متعال در صورت فراهم آمدن امکانات در پی افزایش تعداد این خانوارها می باشد، چرا که این کاندیدا عمیقا اعتقاد راسخ دارد که ملت نجیب و شریف ایران، شایسته بهترین امکانات و زندگی همراه با عزت، ثروت و سلامت هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *