ژوئن 25, 2024

شبکه‌های رادیویی و تلویزیونی به مناسبت انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری ویژه‌ برنامه‌هایی را با استقرار واحد‌های سیار تدارک دیده‌اند.

به گزارش تسنیم، رادیو و تلویزیون ویژه برنامه‌هایی را به مناسبت انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان تدارک دیده است که جزئیات آن‌ها در ادامه از نظرتان می‌گذرد:

ویژه‌برنامه‌های انتخاباتی رادیو

شبکه‌های رادیویی با استقرار واحد سیار در مناطق مختلف سراسر استان تهران، لحظه حضور مسوولان، هنرمندان، ورزشکاران و آحاد مردم پای صندوق‌های رای را ثبت خواهند کرد.

رادیو ایران

«روز انتخاب» نام ویژه برنامه انتخاباتی رادیو ایران است که جمعه، ۱۱ اسفند از آغاز نخستین لحظات رای‌گیری آماده انعکاس این رویداد است.

همچنین گزارشگران رادیو ایران هم با حضور در میان مردم، روایتگر روز رأی‌گیری خواهند بود.

تمام مخاطبان رادیو ایران می‌توانند عکس‌های انتخاباتی خود را به شماره ۰۹۹۰۴۰۵۵۵۹۰ در فضای مجازی ارسال و از رادیو نمای رادیو ایران مشاهده کنند.

ایستگاه رادیویی ایران نیز در مسجد امام حسن عسگری (ع) واقع در خیابان شهر ری، جمعه همراه مردم است.

رادیو فرهنگ‌

برنامه «باهم برای ایران» از ۸ صبح تا ۱۲ شب در سه گروه جامعه، تاریخ و اندیشه، ادب و هنر روی آنتن رادیو فرهنگ می‌رود. گروه جامعه در نوبت اول از ساعت ۸ صبح به تهیه‌کنندگی سید هادی موسوی نژاد گویندگی دانیال معنوی و سکینه ارجمندی روی آنتن می‌رود. نوبت دوم عوامل برنامه از گروه تاریخ و اندیشه به تهیه کنندگی محمدرضا حاج حیدری گویندگی حامد عباسی و راضیه گردکاهد پخش خواهد شد. نوبت سوم پخش این برنامه از گروه هنر و ادب رادیو فرهنگ به تهیه‌کنندگی احمدرضا راز و همراهی نگین خواجه نصیر و ناصر قوام‌پور به عنوان گویندگان برنامه است.

رادیو فرهنگ با چهار گزارشگر همراه مردم در روز انتخابات است.

حمیرا فراتی از حسینیه ارشاد ساعت ۷ تا ۱۴ گزارش می‌دهد. علیرضا نوری در وزارت کشور مستقر است و سمیه نجفی ۹ تا ۲۰ از سطح شهر برای مردم از حال و هوای انتخابات می‌گوید. امیر مسعود مصدرالامور نیز همراه با صندوق سیار گزارش‌های مختلفی ارسال می‌کند. گزارش از شهرستان‌ها و گفتگو با مسئولان از دیگر بخش‌های این برنامه است.

رادیو نمایش

برنامه «روز انتخاب» به تهیه‌کنندگی محسن جواهری، نویسندگی سهیلا خدادادی، گویندگی نگین خواجه نصیر، علیرضا تابان، حمید عبیری، محمد شریفی مقدم، محمد خادم حسینی، نرجس فروغی، نسرین زارع، دستیار تهیه مهدی خانزاده و ارتباطات و هماهنگی، اتنا سادات محمد پناه و با حضور گزارشگران در ستاد انتخابات وزارت کشور و شورای نگهبان و گزارشگران شهرستان‌ها و مراکز استان‌ها از ساعت ۸ صبح روز انتخابات به صورت زنده از رادیو نمایش پخش می‌شود.

«روز انتخاب» با پخش بیش از ۷۰ قطعه نمایشی همراه خواهد بود.

ارتباط با حوزه‌های انتخابیه در شهر‌ها و استان‌های مختلف کشور، وزارت کشور، ستاد انتخابات و همچنین حضور گزارشگران در میان مردم و گفتگو با هنرمندان و ورزشکاران وکارشناسان مسائل سیاسی و… از دیگر بخش‌های این برنامه است.

رادیو تهران

شبکه رادیویی تهران جمعه، ۱۱ اسفندماه، با استقرار در میدان خراسان مسجد لرزاده به صورت مستقیم از ویژه برنامه «شهرآرا» لحظه به لحظه اخبار، رویدادها، اتفاقات و حواشی انتخابات و… را از موج اف. ام ردیف ۹۴ مگاهرتز منعکس می‌کند.

تدارک بخش‌های کارشناسی، نمایشی، طنز، پخش موسیقی شاد و انتخاباتی از دیگر بخش‌های این ویژه برنامه است.

تهیه‌کنندگان؛ حسین جهانی، اکبر محمدی خانی، محمدرضا پاکزادیان، احمد برمر، مریم السادات آصفی، امیرحسین ثقفی و گویندگان سعید بارانی، سارا بیگی، زرین کشاورز، نیما اعتصام، امیر قربانی، مجتبی حیدری، الهام شوقی و حمیدرضا بوجاریان، محمدحسین امیدی، زاهرا رحیم حسینی و علیرضا مهران فر عواملی‌اند که با این برنامه همکاری می‌کنند.

رادیو صبا

رادیو صبا همزمان با برگزاری انتخابات با ویژه برنامه‌های زنده «صبح انتخابات، اثر انگشت و مثبت انتخابات» همراه می‌شود.

پخش آیتم‌های انتخاباتی، گفت‌وگوی مردمی، گزارش، دعوت هنرمندان و ورزشکاران از بخش‌های این ویژه برنامه‌هاست.

ویژه برنامه «صبح انتخابات» از ساعت ۷:۳۰ صبح به تهیه‌کنندگی امیر اکبری و با اجرای مریم خادم پور و مهبد قناعت بیشه پخش می‌شود.

ویژه برنامه «اثر انگشت» هم از ساعت ۱۲:۳۰ تا ساعت ۱۷ به تهیه‌کنندگی محمدحسین خسروجردی و با اجرای زهرا مدبر و محمد قریب پناه پخش می‌شود و در ادامه ویژه برنامه «مثبت انتخابات» از ساعت ۱۸:۱۵ به تهیه‌کنندگی رضا عزتی و با اجرای مهدی پر و لاله جلال آبادی تا ساعت ۲۲ روی آنتن است.

رادیو ورزش

برنامه «میدان انتخاب» رادیو ورزش یک مجله رادیویی است که با هدف پوشش حضور ورزشکاران و جامعه ورزش در روز انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری با هدف تشویق و ترغیب ورزشکاران به حضور در انتخابات از ساعت اولیه شروع رأی‌گیری و تا پایان ساعات اخذ آرا در کنار مردم است.

این برنامه در چهار شیفت ۴ ساعته ارائه خواهد شد.

ارتباط با مراکز استان‌ها، گفتگو با ورزشکاران و جامعه ورزش، رای اولی‌ها، حضور بانوان و خانواده‌های ورزشی، حضور جامعه توانیابان از بخش‌های این برنامه است.

همچنین گزارش زنده از شعب اخذ رأی و گفتگو با ورزشکارانی که در حال رأی دادن هستند، پخش موسیقی، سرود ملی و حماسی و پیام‌های ورزشی از طرف ورزشکاران، مسابقه تلفنی با موضوع انتخابات و ورزش، گفتگوی زنده با ورزشکاران معلول و جانباز در خصوص اهمیت حضور در انتخابات، گزارش زنده از انتخابات در استان‌های کشور و.. از سایر بخش‌های این برنامه خواهد بود.

آیتم‌های برنامه شامل «تا پای جان برای ایران» روایت ورزشکاران ایرانی، «کلام مرشد» پخش پیام‌های امام و رهبری در خصوص مشارکت مردم، «در محضر ولایت» پخش سخنان رهبر معظم انقلاب درباره اهمیت انتخابات و «خورشید انقلاب» پخش بیانات امام خمینی (ره) در خصوص اهمیت انتخابات است.

رادیو جوان

ویژه برنامه زنده «متولد ایران» رادیو جوان با پوشش انتخابات روز جمعه از ساعت ۷ تا ۲۳ از شبکه رادیویی جوان پخش خواهد شد.

این ویژه برنامه رادیویی به صورت زنده از ساعت ۷ تا ۱۱ صبح به تهیه‌کنندگی مجتبی حسنی با اجرای مهدی مفیدی، صدیقه مرادی با هماهنگی فرزاد محمدی از آنتن رادیو جوان پخش خواهد شد. از ساعت ۱۱ تا ۱۵ توسط سیروس رجبی تهیه و با اجرای لاله اکبری، حسن اسماعیلپور، ابوالفضل اینانلو و با هماهنگی حسین قدیمی پخش می‌شود؛ و از ساعت ۱۵ تا ۱۹ توسط نیره مرادحاصلی، حسن اسماعیلپور و فاطمه امجدیان تهیه و با هماهنگی فرزاد محمدی پخش خواهد شد.

در نهایت از ساعت ۱۹ تا ۲۳ توسط عباس پیری تهیه و با اجرای آرزو جعفرپور، مجید عسگری و با هماهنگی بابک شکری روی موج FM ردیف ۸۸ مگاهرتز پخش خواهد شد.

رادیو سلامت

برنامه «ایران جان» با موضوع مشارکت حداکثری مردم در انتخابات از ۸ صبح تا ۲۲ روی آنتن شبکه سلامت می‌رود. این برنامه حاصل مشارکت چهار گروه برنامه ساز سلامت روان، خانواده، سلامت اجتماعی و سلامت جسم و تندرستی است.

«ایران جان» به تهیه‌کنندگی مرتضی میلانی و گویندگی مسعود خواجه‌وند بخش‌هایی، چون «تو و من ما هستیم» در قالب وکس پاپ با موضوع من رای می‌دهم. «صفحه آخر شناسنامه من» با محوریت رای اولی‌ها، «برای ایران» با محتوای گفتگو با مسئولان بهداشت و سلامت در خصوص مسئولیت اجتماعی و «پرچم سه رنگ» با موضوع اقلیت‌های دینی و انتخابات ارائه می‌شود. یک مستند کوتاه با نام اولین انتخابات ایران هم به بررسی اولین انتخابات کشور در دوره قاجار پرداخته است.

ارتباط با وزارت کشور هم از دیگر بخش‌های این برنامه است. اولین گزارش این بخش هم با حرم مطهر امام رضا (ع) شروع می‌شود.

رادیو معارف

برنامه «شکوه حضور» به موضوع انعکاس انتخابات مجلس شورای اسلامی و پوشش رسانه‌ای حضور مردم در انتخابات می‌پردازد. این برنامه ساعت ۶:۵۰ صبح در ۱۱ اسفندماه پخش می‌شود. پخش ویژه برنامه «خانه ملت» هم از اول اسفند آغاز شده و تا ۱۱ اسفند ماه ساعت ۱۶:۴۵ ادامه دارد.

رادیو پیام

«پیام حضور» برنامه روز انتخابات رادیو پیام است که از ۶ صبح تا ۱۲ شب به تهیه کنندگی امجدی فرد و احمدرضا طاهری روی آنتن می‌رود. «آوای حضور» هم از ۶ صبح تا ۲۲ شب به تهیه‌کنندگی سحر مستدام و زکیه مستعان و حسین سلطانی و حمیدرضا خضرائی با موضوع ویژه برنامه کامل انتخاباتی پخش می‌شود.

رادیو اقتصاد

«نوبت مردم» عنوان ویژه‌برنامه روز انتخابات رادیو اقتصاد است که در سه بخش ۶ ساعته از ساعت ۶ صبح شروع و تا پایان زمان انتخابات ادامه خواهد خواهد شد.

گزارشگران برنامه هم در سطح شهر و در ستاد‌های انتخاباتی مراکز اقتصادی حضور دارند و در گفتگو با مردم به نقش حضور افراد جامعه در انتخابات می‌پردازند.

رادیو قرآن

شبکه رادیویی قرآن ویژه برنامه‌ای را با عنوان «حماسه حضور» ویژه روز انتخابات تدارک دیده است. این ویژه برنامه ۱۱ اسفندماه ساعت ۸:۲۰ صبح الی ۲۱ از مسجد جامع لویزان روی آنتن می‌رود. حمید عبیری و غلامرضا احمدی مجریان برنامه و تهیه‌کنندگی آن به عهده علیرضا صفرزاده است.

این برنامه با همکاری و مشارکت شورای عالی قرآن تهیه شده است و پیش‌بینی شده محل حضور و قرار جامعه قرآنی پای صندوق رأی باشد. از بخش‌های مختلف برنامه می‌توان به تلاوت قرآن توسط قاریان بین المللی و مصاحبه با آنها، ارتباط با مراکز استان‌ها و روستاها، گزارش زنده از شعب اخذ رأی و انعکاس حضور مردم اشاره کرد.

جزئیاتی از ویژه برنامه‌های تلویزیون

شبکه یک

برنامه‌های «صبح بخیر ایران»، «ایران عزیز»، «ایران امروز»، «سیمای خانواده» و «کتاب قانون» با هدف مشارکت مردم در انتخابات به ترتیب در ساعات ۶:۳۰ صبح، ۱۶:۱۵، ۱۸، ۱۱:۱۵ صبح و ۱۹ از شبکه یک پخش می‌شود.

برنامه‌های روز انتخابات در حسینیه امام خمینی (ره)، نماز جمعه، مسجد ابوذر (خیابان فلاح) و وزارت کشور، در سه بخش ساعت ۷:۳۰ صبح الی ۱۴، ساعت ۱۶:۳۰ الی ۱۸ و ساعت ۱۹ الی ۲۱ از شبکه یک پخش می‌شود.

گزیده‌ای از بیانات و سخنرانی‌های حضرت امام (ره) با موضوعات مرتبط به مجلس شورای اسلامی هر روز قبل از خبر ۱۴ روی آنتن می‌رود.

شبکه دو

برنامه‌های «صبحانه ایرانی»، «نطق آزاد» و مینی سریال «قصه‌های صندوق» تا روز انتخابات ساعت ۶ صبح، ۱۴:۳۰ و ۲۳:۱۵ از شبکه دو سیما روی آنتن می‌روند.

دعوت خانواده شهدا و مردم به شرکت در انتخابات در قالب مستند‌های گزارشی کوتاه در فواصل برنامه‌ها پخش می‌شود. همچنین برنامه «پاورقی» دلایل شرکت در انتخابات را از زبان مردم بیان می‌کند.

شبکه دو، روز جمعه مشارکت مردم در انتخابات را از محل اخذ آراء در مسجد لرزاده (میدان خراسان)، حسینه ارشاد (خیابان شریعتی) و مسجد جامع لویزان به تصویر می‌کشد.

شبکه سه

برنامه «به اضافه یک» تا پنجشنبه ۱۰ اسفندماه ساعت ۱۸ روی آنتن شبکه سه می‌رود. همچنین «گزارش روز» با دعوت خانواده شهدا به شرکت در انتخابات و «سلام صبح بخیر» در راستای دعوت به شرکت مردم در انتخابات پخش می‌شوند. همچنین کمپین «به اضافه یک» هر ۱۵ دقیقه بر روی صفحه این شبکه حک می‌شود. بخش‌های کوتاه، زیرنویس و کلیپ و سرود از دیگر برنامه‌های این شبکه است.

روز جمعه، دوربین‌های شبکه سه از مسجدالنبی (ص) (نارمک) و مسجد نظام مافی (صادقیه) به پوشش انتخابات می‌پردازند. همچنین صندوق‌های رأی‌گیری در گلزار شهدای بهشت زهرا نیز در ویژه برنامه انتخابات این شبکه پوشش داده می‌شود.

شبکه چهار

در آستانه برگزاری انتخابات سراسری مجلس شورای اسلامی، ویژه برنامه انتخاباتی «مادرم ایران» با برقراری ارتباط زنده اینترنتی با اعضای شورا‌های اسلامی به موضوع انتخابات می‌پردازد.

با نزدیک شدن به روز برگزاری انتخابات مجلس، ویژه برنامه انتخاباتی «مادرم ایران» با برقراری ارتباط زنده تلفنی و اینترنتی با اعضای فرهیخته شورا‌های روستایی سراسر کشور به موضوع انتخابات می‌پردازد.

این برنامه تا روز پنجشنبه ۱۰ اسفندماه در سه نوبت در ساعت‌های ۱۳:۳۰، ۱۷ و ۲۰:۴۵ به صورت زنده از استویوی پخش شبکه به روی آنتن می‌رود.

«مادرم ایران» در روز جمعه ۱۱ اسفند نیز، در طول زمان برگزاری انتخابات، پوشش کاملی از این رویداد ملی خواهد داد.

شبکه نسیم

شبکه نسیم با برنامه «نسیم آرا» در روز جمعه ۱۱ اسفندماه و انتخابات مجلس با بینندگان خود همراه است.

شبکه نسیم روز جمعه از ساعت ۸ صبح تا پاسی از شب، انتخابات با شکوه ملت شریف ایران را به تصویر خواهد کشید.

این برنامه با اجرای پرهام عمرانی، آریا طاهری، محمدرضا محبی و دیگر مجریان این شبکه در فواصل برنامه‌های شبکه نسیم به صورت زنده انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را پوشش خواهد داد.

شبکه نسیم با پخش کلیپ، گزارش‌های تصویری، ارتباط با مراکز استان‌ها، سرود، خواننده‌های مختلف و مسابقه مردمی حضور رای اولی‌ها در انتخابات را برای ملت شریف ایران به نمایش خواهد گذاشت.

این شبکه در تلاش است تا صحنه درخشان انتخاباتی که توسط خود مردم عزیز خلق می‌شود را از قاب شبکه نسیم به اشتراک بگذارد.

شبکه تهران

برنامه‌های «مثبت تهران بیست» و «طهرون تهران» به ترتیب ساعت ۲۰ و ۲۱ چهارشنبه ۹ اسفند روی آنتن می‌رود.

ویژه برنامه «سلام تهران» صبح و شب پنجشنبه از شهر قدس و از استودیو این برنامه روی آنتن می‌رود. «سلام تهران» صبح پنجشنبه حوالی ساعت ۸ صبح با مردم و مسئولان شهر قدس دیدار می‌کند و فضای انتخاباتی این شهر را نیز به تصویر می‌کشد. این برنامه همچنین پنجشنبه شب ساعت ۲۱ به صورت کامل ویژه انتخابات پیش رو تماشایی می‌شود.

همچنین برنامه کوتاه «مدرسه ما» و نماهنگ‌های «انتخاب من» و «راه اعتلا» از دیگر تولیدات گروه اجتماعی برای انتخابات پیش رو است. «مدرسه ما» روز پنجشنبه هر روز ساعت ۱۴:۳۰ روی آنتن می‌رود و نماهنگ‌های تازه تولید شده در طول روز و در فواصل برنامه‌های مختلف تماشایی می‌شود.

گروه معارف نیز برنامه «تا نیایش» را پنجشنبه به صورت زنده از ساعت ۱۲:۴۰ روی آنتن می‌برد.

پخش شبکه تهران پنجشنبه از ساعت ۱۰:۳۰ و جمعه از ساعت ۷:۳۰ صبح تا ۲۲ میان برنامه‌هایی روانه آنتن خواهد کرد. مجری این برنامه حسین مولایی است و در طول پخش آن گزارش زنده برنامه‌های «در شهر در استان» با موضوع انتخابات روی آنتن خواهد رفت.

شبکه تهران در ارتباط با شهرستان‌های استان تهران مثل مسجد جامع شهریار، شهر ورامین، میدان نماز (شهر ری)، رباط کریم و مسجد جامع نازی آباد، حماسه حضور مردم استان تهران پای صندوق‌های رای را به تصویر خواهد کشید.

شبکه آموزش

برنامه «پرسشگر» با دعوت از وزیر آموزش و پرورش، معلمان را به حضور در پای صندوق‌های رأی دعوت می‌کند. این برنامه پنجشنبه و جمعه ساعت ۲۱ پخش می‌شود.

همچنین بخش‌های کوتاه، زیرنویس و کلیپ و سرود در جدول پخش این شبکه قرار دارد.

شبکه قرآن

شبکه قرآن و معارف سیما روز جمعه ۱۱ اسفند، در ویژه برنامه‌ای زنده با پوشش کامل رسانه‌ای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و برقراری ارتباط زنده با شعب منتخب اخذ رای، ستاد انتخابات وزارت کشور، شورای نگهبان، فرمانداری‌ها و… در سراسر کشور مهمان خانه بینندگان خواهد بود.

همچنین واحد سیار و استودیو میدانی شبکه قرآن و معارف سیما با استقرار در آستان مقدس امامزاده صالح (ع) در میدان تجریش و مسجد امام حسین (ع) شهر تهران حضور حماسی مردم در انتخابات را به تصویر خواهند کشید.

برنامه‌های «پاسخ» جمعه ۱۱ اسفند ساعت ۲۳:۱۵، «بینا» پنجشنبه ۱۰ اسفند، «آرمان» تا روز جمعه ۱۱ اسفند هر شب ساعت ۲۲:۱۵، «مهنا» جمعه ۱۱ اسفند ساعت ۲۱ مهمان خانه بینندگان خواهند بود.

مستند «سفرقند» تا روز پنجشنبه ۱۰ اسفند ساعت ۱۹:۱۵ و سینمایی مستند «سفرقند» نیز روز جمعه ۱۱ اسفند ساعت ۱۸:۴۵ از این شبکه پخش می‌شود.

پخش میان برنامه‌هایی از کلام بزرگان به ویژه مقام معظم رهبری درخصوص لزوم مشارکت و حضور پررنگ در انتخابات، تلاوت آیات قرآن کریم مرتبط با انتخابات و پخش سخنرانی‌های مذهبی از حرم‌های مطهر سراسر کشور از دیگر تدارکات شبکه قرآن و معارف سیما برای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی است.

شبکه افق

برنامه زنده «آرمان ملت» از شروع رأی‌گیری تا ساعت ۲۳ روی آنتن شبکه افق می‌رود.

این برنامه شامل گفتگو، مصاحبه، گزارش مردمی، بیانات مقام معظم رهبری مرتبط با موضوع برنامه

واحد سیار شبکه افق نیز با حضور در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) و مسجد بلال سازمان صداوسیما مشارکت مردم در انتخابات را پوشش می‌دهند.

شبکه سلامت

دوربین‌های برنامه «سپید قانون» به صورت زنده از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۷ به صورت سیار از شعب اخذ رای، انتخابات را پوشش می‌دهند. همچنین برنامه «دوربین سلامت» نیز با گزارش‌هایی از حضور مردم روی آنتن می‌رود.

شبکه کودک

برنامه «برپا» با مباحث انتخاباتی به بهانه شورای دانش آموزی تا روز جمعه ساعت ۲۳:۴۵ روی آنتن می‌رود.

همچنین این شبکه با «پویش ملی دعوت» از کودکان می‌خواهد عکس‌های خود را از مشاهدات خود در کنار صندوق‌های رأی برای شبکه ارسال کنند.

شبکه مستند

مستند‌های «خانه ملت»، «نشانی: بهارستان» و «تمرین حضور» برای روز جمعه شبکه مستند درنظر گرفته شده است.

شبکه ورزش

شبکه ورزش سیما روز جمعه ۱۱ اسفندماه همزمان با برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی، از ورزشگاه شیرودی که محل حضور جامعه ورزش برای مشارکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی است به صورت زنده حضور خانواده بزرگ ورزش را پوشش خواهد داد.

مصاحبه با بزرگان ورزش، قهرمانان و مدیران در کنار به تصویر کشیدن مشارکت خانواده ورزش در این ویژه برنامه زنده پیش‌بینی شده است.

شبکه امید

همزمان با برگزاری اتنخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری ویژه برنامه «حرف شما» روز جمعه ۱۱ اسفندماه از ساعت ۹ صبح تا ۲۳ از شبکه امید پخش می‌شود.

برنامه «حرف شما» میزبان ورزشکاران در رشته‌های مختلف ورزشی، دانش آموزان و مدال آوران المپیاد‌های علمی می‌شود.

اجرای گرو‌های سرود دانش‌آموزی، ارتباط زنده با شعب اخذ رای در سراسر کشور و حضور رأی اولی‌ها از بخش‌های جذاب و دیدنی این برنامه است.

همچنین نوجوانان رأی اولی در سراسر کشور از طریق پویش دعوت، ارسال عکس و فیلم از حضور در انتخابات می‌توانند روایت گر این حماسه ملی باشند.

میان برنامه‌هایی نیز با محوریت تصویر نوجوانان پای صندوق رای و گزارش مردمی در فواصل برنامه‌ها روی آنتن خواهد رفت. همچنین بخش‌های کوتاه، زیرنویس و کلیپ و سرود نیز در جدول پخش این شبکه برای روز جمعه ۱۱ اسفند جانمایی شده است.

همچنین واحد تولیدات کوتاه تلویزیون، موشن‌گرافی‌هایی با عناوین «دو فوریت»، «مجلس در راس امور است»، «صراط» و بیانات مقام معظم رهبری با موضوع انتخابات را تولید کرده که در روز‌های منتهی به ۱۱ اسفند از شبکه‌های تلویزیون پخش می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *