ژوئن 24, 2024


مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران به نگاه ویژه مدیریت شهری دوره ششم به سلامتی و نشاط اجتماعی تاکید کرد و افزود: ۶۰ مجموعه ورزشی بسته شده نیازمند اورهال در تهران در حال حاضر به کمتر از ۱۰ مجموعه رسیده‌اند.

به گزارش ایسنا، اوجاقی در آئین بهره برداری از مجموعه ورزشی شهدای شهرک نفت، گفت: عزمی در خصوص توجه به روح شهر و حال مردم در مدیریت شهری دوره ششم وجود دارد. قطعا کسی احساس خوشبختی می‌کند که از سلامتی جسمانی، روانی و نشاط اجتماعی برخوردار باشد. بی تردید همه این موارد با ورزش دست یافتنی است؛ لذا تاکید مدیریت شهری توجه ویژه به ورزش شهروندی است.

وی ادامه داد: ۶۰ مجموعه ورزشی در تهران برای اورهال بسته بود که امروز این تعداد به کمتر از ۱۰ مجموعه رسیده است. علاوه بر این رویدادهایی با هدف بالا بردن روحیه شهروندان نیز تعریف شده است.

اوجاقی تاکید کرد: سرانه ورزشی ۳۸ سانتیمتر مربع سهم شهرداری تهران است که اگر سرانه‌های ورزشی روباز را نیز در نظر بگیریم باز هم به یک متر مربع نمی‌رسد در حالیکه متوسط جهانی سرانه ورزشی حدود دو متر است.

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران گفت: خوشبختانه جشنواره‌های آرمان اجرایی شد که ذیل آن رویدادهای ورزشی مختلفی طراحی و اقشار مختلف جامعه در آن در نظر گرفته شدند که می‌توان نقش بسزایی در ایجاد سلامتی و نشاط اجتماعی داشته باشد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *