ژوئن 18, 2024


حجت الاسلام علی اکبر ناطق نوری دربیانیه ای با محکومیت جنایات غزه تاکید کرد که نسل کشی انزجار آمیز  صهیونیست ها که بوی تعفن آن جهانی را فراگرفته است ، در حافظه ی ملت های با شرافت جهان ، برای همیشه باقی خواهد ماند .

به گزارش ایسنا متن این بیانیه به سرح ذیل است : جنایت سبعانه رژیم غاصب صهیونیستی در به خاک و خون کشیدن ملت مظلوم فلسطین ، بار دیگر غمی جانکاه بر دل انسانهای شریف جهان قرار داد و خاطره سیاه ظالمان تاریخ از فرعون و نمرود تا چنگیز و هیتلر را در اذهان جهانیان زنده کرد .

این نسل کشی انزجار آمیز  صهیونیست ها که بوی تعفن آن جهانی را فراگرفته است ، در حافظه ی ملت های با شرافت جهان ، برای همیشه باقی خواهد ماند .

قتل عام بی رحمانه مردم غیر نظامی و بی پناه فلسطین  و ویران نمودن خانه و کاشانه و حتی بیمارستان  ، آنهم با سلاح های غیر متعارف جنگی ، دست کم  دو  پیام روشن و غیر قابل انکار دارد ، اول  اینکه این رژیم پلید ، به هیچیک از اصول اخلاقی ، قواعد بشری و کنوانسیون های بین المللی پایبند نیست دوم اینکه ساز و کار های بوجود آمده پس از جنگ جهانی دوم همچون  شورای امنیت سازمان ملل متحد ، در خوشبینانه ترین حالت ، نظام‌هایی پوشالی ، بی خاصیت و بی معنا  برای بشریتند و تنها ابزاری هستند  در دست قدرت‌های بزرگ جهان  و مدعیان دروغین حقوق بشر ،  برای تامین منافع خود و لاغیر  .

تردیدی ندارم که این ظلم فاحش در پیشگاه خدای بزرگ و در نظام عادلانه ی او بی پاسخ نخواهد ماند و عزم راسخ فلسطینیان مظلوم  و آه کودکان بی پناه آن دیار ، برغم سکوت مرگبار حکومت‌های تهی از اخلاق و معنای جهان ،  لکه ننگ نظام آپارتایدصهیونیستی را چون دستمال کثیفی  آلوده به ستم ، به زباله دان تاریخ خواهند افکند . ان شاء الله.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *