می 22, 2024


آفتاب‌‌نیوز :

خبرگزاری ایرنا نوشت: یک نفر از اراذل و اوباش که قبلا توسط پلیس بخاطر ایجاد نا امنی دستگیر شده بود، امروز در بازداشتگاه به علت ایست قلبی فوت کرده است.

یک منبع آگاه به ایرنا گفت: خبر فوت یک دختر که بدلیل بی حجابی بازداشت شده، در ساختمان وزرا کذب است و صحت ندارد چون مدت‌هاست کسی را به خاطر مساله حجاب به ساختمان وزرا منتقل نمی‌کنند بلکه این مکان به نگهداری اراذل و اوباش اختصاص دارد.

امروز برخی کانال خبری مدعی فوت یک دختر در بازداشتگاه شده بودند. این کانال ها ادعا کرده بودند که این دختر بخاطر بی حجابی بازداشت شده بود.

گفتنی است که در روزهای اخیر طرح برخورد با بی حجابی توسط پلیس در سطح شهرهای کشور با شدت بیشتر در حال اجراست. بازگشت گشت ارشاد و حضور پررنگ ماموران انتظامی در سطح خیابان ها و میادین شهرها برای برخورد با بی حجابی بازتاب گسترده ای داشته است.

تصاویری از بازداشت برخی افراد بی حجاب توسط ماموران گشت ارشاد نیز در فضای مجازی منتشر و بازتاب گسترده ای داشته است.

تکمیلی/  مرکز اطلاع‌رسانی فاتب نیز طی اطلاعیه‌ای فوت یک فرد در ساختمان وزرا را کذب اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی فاتب طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: خبر در خصوص فوت به دلیل حجاب در ساختمانِ وزرا کذب است و این ساختمان مرکز مبارزه با اراذل و اوباش و سارقین حرفه‌ای بوده و ارتباطی با سایرِ مأموریت‌های پلیس ندارد.

براساس اعلام پلیس یکی از اراذل و اوباشِ سطحِ یکِ تهران که دارای ۹ مورد سابقه بازداشت و سوابق متعدد نزاع و درگیری با مردم، چندین فقره آزار و اذیتِ نوامیس، عربده کشی و شکستن شیشه خودروها و همچنین توزیع مواد مخدر بوده دستگیر گردید و در ایام نوروز به زندان منتقل می‌شود.

این در حالی است که براساس این اطلاعیه این فرد بنا بر دستور قضائی برای بازسازی صحنه جرم و مواجهه با شهود به همراه همدستانش به محلِ جرم اعزام شد که حین انتقال و قبل از بازسازی صحنه جرم با کاهش سطح هوشیاری مواجه که با حضور عوامل اورژانس بلافاصله به مرکز پزشکی منتقل و برابر اظهاراتِ تخصصیِ کادرِ درمان متهم از قرصِ نامعلوم استفاده کرده و فوت شده است.

گفتنی است دلایل این اقدامِ متهم توسط پلیس و مقامات قضائی تحتِ پیگیری و بررسی بوده و تصاویر و مستندات در خصوص اقداماتِ تبهکارانه این فرد منتشر گردیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *