جولای 25, 2024

آموزش‌های پیش دبستانی در چندین سال اخیر دچار تحولات امیدوارکننده‌ای شده است. آموزش‌هایی برای تقویت انواع هوش و دست‌ورزی‌های کودکان در سنین خاص و مهم. به دنبال همین تحول، لوازم پیش دبستانی و ابزارهای مورد نیاز برای کودکان نیز دچار تغییر شده است.

به گزارش ایسنا به نقل از کتابانه، در این صفحه با لوازم مورد نیاز که باید در مقطع پیش دبستانی برای فرزندتان خریداری نمایید، آشنا خواهیم شد.

فهرست لوازم مورد نیاز نوآموزان پیش دبستانی

در مورد انتخاب لوازم پیش دبستانی به موارد توجه کنید:

  • وسایل ساده و بدون عکس‌های نامناسب باشد.
  • کلیه لوازم، مانتو، شلوار و مقنعه نوآموز را حتماً علامت‌گذاری کرده و نام و نام خانوادگی او را به نحوی که پاک نشود، روی آن بنویسید.

فهرست کامل لوازم مورد نیاز پیش دبستانی

فهرست کامل لوازم مورد نیاز پیش دبستانی

در ادامه با بعضی از لوازم پیش دبستانی بیشتر آشنا خواهیم شد:

رنگ انگشتی

یکی از کارهایی که باید انجام دهید، خرید رنگ انگشتی است. رنگ انگشتی یک وسیله رنگ‌آمیزی ویژه برای نقاشی است برای کودکان خردسال است؛ بنابراین کودکان می‌توانند به کمک رنگ انگشتی و دستانشان، استعدادهای خود را به نمایش بگذارند.

تولیدکنندگان این محصول به سلامتی مصرف‌کنندگان خود توجه می‌کنند. آنها از مواد طبیعی و غیرشیمیایی برای تولید رنگ انگشتی استفاده کرده و از بروز حساسیت در کودکان جلوگیری می‌کنند.

فهرست کامل لوازم مورد نیاز پیش دبستانی

خمیر بازی

 یکی دیگر از اقلامی که باید در لیست خرید شما باشد، خرید خمیر بازی است. خمیر بازی برخلاف اسباب بازی‌های دیگر به طور معمول برای کودکان ساخته می‌شوند؛ جالب است بدانید، خمیر بازی در بهبود کودکانی که بیش فعالی دارند بسیار مؤثر می‌باشد.

تأثیر خمیر بازی این چنین است که کودک به وسیله بازی با آن خشم و هیجان‌اش با مشت زدن و همچنین ورز دادن تخلیه می‌کند و در نتیجه به تخلیه و آرامش ذهنی می‌رسد. خمیر بازی باعث رشد فکری و ذهنی کودک می‌شود انگشتان دست کودک نیز با بازی با آن ورزیده‌تر شده و کودک کنترل بهتری نسبت به حرکت انگشتانش پیدا می‌کند.

مداد پاک‌کن و مدادهای رنگی

خرید مداد، پاک‌کن و مداد رنگی از جمله مواردی است که برای هر کودک پیش دبستانی از بدیهیات محسوب می‌شود. اگر کودک شما استعداد محسوسی در نقاشی داشته باشد، لزوم خرید مدادرنگی و لوازم دیگر نقاشی نظیر پاستل، گواش و… نیز بیشتر خواهد شد.

قیچی

خرید قیچی مهد کودک یعنی خرید یکی قیچی بی‌خطر که صرفاً دست‌ورزی کودکان را تقویت کند. قیچی بی‌خطر دارای تیغه‌ی پلاستیکی و بی‌خطری بوده که به هنگام کار، هیچ صدمه‌ای به دست کودک وارد نمی‌سازد. رنگهای شاد این قیچی متناسب با سلیقه‌ی کودکان می‌باشد.

فهرست کامل لوازم مورد نیاز پیش دبستانی

همچنین وزن سبک این قیچی، دست کودک شما را به هنگام کار با آن خسته نمی‌کند.

مدادتراش

یک تراش خوب، سبب استفاده بهینه از مداد و مداد رنگی خواهد شد؛ بنابراین خرید تراش از اقداماتی است که باید در آن دقت کنید اما از آنجایی که ظاهر لوازم برای کودکان در سنین پیش دبستانی بسیار حائز اهمیت است، پیشنهاد ما به شما، خرید تراش فانتزی برای کودک است. این تراش‌ها ضمن داشتن کارایی لازم، قطعاً بیشتر مورد پسند کودک شما قرار خواهند گرفت.

فهرست کامل لوازم مورد نیاز پیش دبستانی

کتاب‌های پیش دبستانی تنوع و گستردگی فراوانی دارند. بررسی طیف وسیعی از کتاب‌ها در کنار هم و انتخاب‌ها شاید کار ساده‌ای نباشد اما خرید کتاب پیش دبستانی به صورت اینترنتی به دلیل ایجاد بستری آسان و وسیع جهت بررسی، فرصت بسیار مناسبی است.

علاوه بر آن، خرید اینترنتی امکان دسترسی کلیه افراد در جای‌جای کشور را به بهترین منابع آموزشی فراهم کرده است؛ همچنین ارائه قیمت‌ مقرون به صرفه و استفاده از تخفیفات ویژه نیز از دیگر مزایای خرید انواع کتاب‌های کمک آموزشی پیش دبستانی است.

برای خرید لوازم و کتاب‌های پیش دبستانی می‌توانید از فروشگاه‌های محلی و یا فروشگاه‌های اینترنتی اقدام کنید. در این میان، فروشگاه کتابانه یکی از مراکز معتبر است با خیال راحت می‌توانید محصولات مورد نیاز خود را از آنجا تهیه کنید.

انتهای رپرتاژ آگهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *