جولای 25, 2024


یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: قطعا بین ماه مبارک رمضان و سفرهای نوروزی مردم منافاتی وجود ندارد و می توان این امکان را فراهم کرد تا اماکن گردشگری و تفریحی بعد از ساعات افطار نیز به فعالیت خود در ایام نوروز ادامه دهند.

علی اصغر عنابستانی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به مصادف بودن ایام نوروز با ماه مبارک رمضان، بیان کرد: هیچ منافاتی بین ماه مبارک رمضان و زندگی عادی مردم و سفر و تفریح همراه با خانواده وجود ندارد، مسئولان به ویژه دوستان در وزارت میراث فرهنگی و گردشگری مسئولین سنگینی بر عهده دارند که در ایام تعطیلات نوروز و ماه رمضان شرایطی را فراهم کنند تا در حین حفظ حرمت ماه مبارک رمضان مردم بعد از افطار بتوانند در اماکن تفریحی حضور پیدا کنند.

وی در ادامه اظهار کرد: باید تدابیری اندیشیده شود تا اماکن گردشگری بعد از افطار باز باشد و باید شرایطی فراهم شود که مردم بتوانند بعد از افطار در اماکن تفریحی حضور پیدا کرده و غذا بخورند و تفریح کنند. ضمن اینکه سایر اماکن تفریحی که با حفظ ساختار ماه مبارک رمضان می توانند در طول روز فعالیت کنند هیچ اشکالی ندارد که باز باشند مانند موزه ها یا تله کابین.

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: مردم ما دین دار و خوب هستند و اگر ما مدیریت درستی داشته باشیم مردم از ما جلوتر هستند. باید مدیریت صحیحی اعمال شود تا امکان استفاده از اماکن تفریحی بعد از ساعات افطار برای مردم به ویژه در شهرهای مسافرتی فراهم شود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *