می 20, 2024

L’ ایتون آشفتگی این یک دسر قاشق با منشأ انگلیسی که نام خود را از Eton، کالج انگلیسی که گفته می شود در آن متولد شده است، گرفته است، در حالی که “به هم ریختگی” مخفف “بی نظمی” است، دقیقاً به این معنی که مواد به طور نامنظم با هم مخلوط شده اند و آماده سازی آن محدود نیست. به یک دستور پخت دقیق

L’ایتون آشفتگی این یک شیرین خامه ای و تازه، اما مهمتر از همه بسیار آسان و بسیار سریع آماده می شود دسر تابستانی در حد عالی، نیازی به پخت و پز ندارد و می توان آن را در آخرین لحظه در چند دقیقه آماده کرد.

این دسر از خامه، مرنگ و میوه های مختلف ترجیحا آبدار مانند توت فرنگی، توت، گیلاس، هلو تشکیل شده است. چندین بار در چندین نسخه آن را امتحان کنید، شیفته ظرافت ساده، کرمی بودن و خوب بودن آن و راحتی و سرعت تهیه آن خواهید شد.

برای آماده سازی سریعتر توصیه می کنم از کرم های آماده مانند آشپز از قبل شلاق خورده است. کرم جدید آشپز از قبل شلاق خورده استبه دلیل نگه داشتن فوق العاده طولانی قاب آن، همه کاره است و محصولی ایده آل برای تهیه سریع شیرینی ها و نتایج عالی است.

این یکی از محصولاتی است که به صورت رایگان در می 2023 Degustabox دریافت شده است. جعبه دگوستا جعبه ای پر از محصولات غذایی شگفت انگیز است که بسیاری از آنها کاملاً جدید در بازار هستند. با وارد کردن کد تبلیغاتی من می توانید هر ماه یک جعبه متفاوت را با قیمت تخفیف 9.99 یورو خریداری کنید: 17Q51

مواد لازم برای 4 نفر:

  • 100 گرم مرنگ
  • 120 میلی لیتر خامه تازه یا آشپز قبلاً مونتاژ شده است
  • 200 گرم میوه های قرمز و توت فرنگی
  • پودر قند 50 گرم
  • 1/2 آب لیمو

آماده سازی:

میوه را تمیز کرده و بشویید، آن را تکه تکه کنید و مقداری میوه کامل کنار بگذارید و با آب نصف لیموترش و 2 قاشق غذاخوری پودر شکر مخلوط کنید. بگذار کنار.

مرنگ ها را تقریبا تکه تکه می کنیم.

خامه را با شکر باقیمانده هم می زنیم.

در 4 لیوان یا کاسه، یک لایه مرنگ، یک لایه خامه و یک میوه درست کنید، دوباره این چهار لایه را درست کنید و با مقداری میوه کامل کامل کنید. تا زمان سرو در یخچال نگهداری می کنیم.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *