جولای 20, 2024

اگر از علاقه مندان به اسموتی های خانگی هستید، می توانید در این بخش با طرز تهیه اسموتی پاپایا آشنا شوید. این اسموتی طعم و مزه ای فوق العاده داشته و شما می توانید با نحوه تهیه آن آشنا شوید.

اسموتی های خانگی طعم و مزه فوق العاده ای دارند. شما می توانید طرز تهیه اسموتی تمشک و اسموتی جعفری را بخوانید. این اسموتی ها برای مهمانی های شما گزینه عالی و پیشنهادی ویژه هستند.

مواد اولیه:

  • موز: ۲ عدد
  • شیر: نصف لیوان
  • عسل: به میزان لازم
  • یخ: چند تکه
  • پاپایا: یک دوم

طرز تهیه اسموتی پاپایا

طرز تهیه اسموتی پاپایا:

این اسموتی در کمتر از ۱۵ دقیقه تهیه می شود. ابتدا پاپایا را شسته و پوست کنید. در ادامه نیز باید آن را به صورت مکعبی برش دهید. میوه پاپایا را باید درون یک میکسر ریخته و کمی شیر به آن اضافه کنید.

از قبل چند تکه یخ درون یخچال قرار داده و به همراه عسل به نوشیدنی اضافه کرده و مجدد مخلوط نمایید. مواد را مجدد با میکسر ترکیب کرده تا یخ ها یکدست شده و نوشیدنی شما به غلظت لازم برسد.

حالا می توانید نوشیدنی را درون لیوان سرو ریخته و پذیرایی کنید. این نوشیدنی فوق العاده خوشمزه است و طعم عالی دارد. شما می توانید این نوشیدنی را در کنار کیک و … نیز سرو کنید. طعم‌ این نوشیدنی را حتما باید بچشید.

اسموتی پاپایا کافی شاپی

شما می توانید انواعی از اسموتی های خانگی را با این روش تهیه کنید. به جای پاپایا میوه های دیگر را می توانید، اضافه کنید. توت فرنگی، هلو و … از مهم ترین اسموتی هایی بوده که شما می توانید، تهیه کنید و از آن لذت ببرید.

در صورت دلخواه می توانید شیر را در این نوشیدنی حذف کرده و مقداری آب به آن اضافه کنید. شما می توانید با این شیوه انواعی از اسموتی های خانگی را داشته باشید. شما همچنین می توانید از شیر نیمه یخ زده به جای یخ استفاده کنید.

اسموتی نوشیدنی فوق العاده کافی شاپی بوده و یک نوشیدنی فوق العاده است که شما می توانید با این روش یک نوشیدنی بی نظیر داشته باشید. شما می توانید با تهیه این نوشیدنی برای کافی شاپ های خود یک گزینه عالی را برای مخاطبان داشته باشید. این شیوه تهیه اسموتی عالی است. طرز تهیه اسموتی پاپایا با این شیوه ها فوق العاده عالی می باشد.

اسموتی پاپایا خانگی

شما می توانید شیک های خانگی خوشمزه ای نیز داشته باشید. برای داشتن شیک پاپایا می توانید مقداری بستنی به این ترکیب اضافه کرده و یک شیک کافی شاپی بی نظیر داشته باشید. این شیک ها نیز خوشمزه هستند و شما می توانید با این شیوه شیک های بی نظیری داشته باشید.

برای تزئین روی پاپایا و شیک ها نیز می توانید از مقداری میوه خرد شده و یک نی کافی شاپی استفاده کنید. شما می توانید با استفاده از لیوان های سرو جدید و شیک نیز یک دیزاین عالی داشته باشید. این شیک های خانگی بی نظیر را می توانید در مهمانی های خود داشته باشید.

این اسموتی خواص زیادی داشته و اگر از علاقه مندان به نوشیدنی های خانگی هستید در این بخش نیز می توانید انواعی از نوشیدنی ها، اسموتی ها و شیک های خانگی داشته باشید. تهیه این نوشیدنی ها عالی بوده و شما می توانید در ارگا انواعی از نوشیدنی های خانگی خوشمزه را تجربه کنید.

منبع : آرگا

برچسب :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *