دسامبر 11, 2023


ایسنا/اردبیل شهردار اردبیل از تدوین طرح ساماندهی وانت بارهای میوه فروش سطح شهر اردبیل خبر داد و گفت آگهی فراخوان آن بزودی اعلام می شود.

محمود صفری سوم مهر در گفتگو با ایسنا اظهار کرد: طرح ساماندهی وانت بارهای میوه فروش سطح شهر اردبیل تدوین شده و در مرحله اعلان آگهی و واگذاری به پیمانکار قرار دارد.

وی افزود: طبق تحقیقات شهرداری بالغ بر ۷۰۰ وانت بار میوه فروش در سطح شهر اردبیل شناسایی شده و با نوع خودرو و سابقه فعالیت و نوع مالکیت خودور و سایر اطلاعات شخصی لیست نهایی احصاء شده است.

صفری گفت: مکان یابی برای این طرح در نقاط شهر اردبیل انجام شده است و به صورت استیجاری با حداقل مبلغ در اختیار وانت بارها برای عرضه میوه قرار خواهد گرفت.

شهردار اردبیل در بخش دیگری از صحبتهای خود با اشاره به اینکه در سالهای گذشته نسبت به تملک آن به شایستگی اقدام نشده است، تصریح کرد: آبیاری و نگهداری درختان باغ شریعت اردبیل انجام میشود و با دستور دادستانی اردبیل علت آتش سوزی بخشی از آن در دست پیگیری است.

وی اعلام کرد: رودخانه بالیقلوچایی بدون کوچکترین تغییری در عرض آن، بصورت تهاتر با پیمانکار مربوطه بطول هفت کیلومتر بهسازی و ساماندهی شده و برای استفاده شهروندان آماده خواهد شد.

صفری همچنین اظهار کرد: محل دفن زباله شهری بصورت فنی ساماندهی شده است و استخری برای جمع آوری شیرابه سمی و خطرناک برای محیط زیست آن احداث شده است و با خرید تجهیزات مورد نیاز نسبت به امحاء اصولی زباله ها اقدام خواهد شد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *