جولای 24, 2024


دفتر حافظ منافع ایران در مصر، در بیانیه‌ای گفت: صهیونیست‌ها باید بدانند و بفهمند که دیگر نمی‌توانند بعد از عملیات طوفان‌الاقصی ملت فلسطین را مجدد آواره و پناهنده کنند، چون‌که همه ملت‌های منطقه امروز پشت فلسطین ایستاده‌اند و از حقوق آن‌ها دفاع خواهند کرد.

به گزارش ایسنا، متن بیانیه مطبوعاتی دفتر حافظ منافع ایران در مصر  در مورد تحولات جاری فلسطین، به شرح زیر است:
« وَسَیعْلَمُ الَّذِینَ ظَلَمُوا أَی مُنْقَلَبٍ ینْقَلِبُونَ﴾ (الشعراء: ۲۲۷)

دفتر حفاظت منافع جمهوری اسلامی ایران در قاهره حملات ددمنشانه و وحشیانه رژیم تروریستی، کودک‌کش و اشغالگر صهیونیستی  علیه ملت مظلوم و مقاوم فلسطین به‌ویژه ملت محاصره‌شده فلسطین در غزه را به‌شدت محکوم می‌کند.

دنیا امروز می‌داند ایستادگی ملت مقاوم و شجاع فلسطین علیه رژیم نژادپرست و آپارتاید صهیونیستی پاسخ به چندین دهه ظلم و جنایت همه‌جانبه صهیونیست‌ها علیه ملت فلسطین است.

عملیات قهرمانانه طوفان الاقصی سیلی محکم الهی به هتک حرمت بیت‌المقدس و مسجد الاقصی، تخریب و منفجر نمودن خانه‌های مردم فلسطین، به اسارت گرفتن صدها زن، کودک و جوان فلسطینی، محاصره ۱۴ ساله غزه، ترور کور رهبران ملت فلسطین، دهن‌کجی و نادیده گرفتن ده‌ها قطعنامه بین‌المللی در محکومیت جنایات صهیونیست‌ها و صدها جنایت دیگر رژیم موقت اشغالگر قدس است.

قطع آب، برق، دارو و مواد غذایی ساکنین غزه نمونه بارزی از نسل‌کشی است که صهیونیست‌ها با قساوت تمام در حال انجام دادن هستند.

جهان امروز بیدار شده است و دوران یکه‌تازی صهیونیست‌ها به پایان رسیده است. صهیونیست‌ها و حامیان آن‌ها باید امروز فریاد و خروش ملت‌های مسلمان، آزادی‌خواه و حامی صلح و عدالت در سرتاسر جهان را ببینند و بشنوند.

دنیا امروز شاهد راهپیمایی انسان‌های بیدار و آگاه در اروپا، آمریکا، آسیا و آفریقا در دفاع از حقوق مشروع ملت فلسطین است و از حقانیت مبارزات ملت فلسطین برای دست‌یابی به حق زیستن، داشتن کشوری مستقل و آزاد، آزاد نمودن سرزمین‌های اشغالی و قدس شریف حمایت می‌کند.

صهیونیست‌ها باید بدانند و بفهمند که دیگر نمی‌توانند بعد از عملیات طوفان‌الاقصی ملت فلسطین را مجدد آواره و پناهنده نمایند چون‌که همه ملت‌های منطقه امروز پشت فلسطین ایستاده‌اند و از حقوق آن‌ها دفاع خواهند کرد.»

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *