جولای 25, 2024
psicología

03 فوریه 2023

روانشناسی

برنامه روانشناسی یک مراسم تقدیر از گروه های تحقیقاتی خود را در 31 ژانویه در امکانات پردیس Arq. Fernando Belaunde Terry برگزار کرد.

این رویداد با هدف شناسایی 28 دانش آموز و 3 معلم که بخشی از گروه های پژوهشی هستند: “علوم اعصاب و روانشناسی اعصاب” و “پیشرفت در تحقیقات روانشناسی (AIP)”با حضور مقامات برجسته از خانه مطالعات ما مانند: دکتر Ana María Muñoz Jauregui، رئیس (i) USIL; دکتر ریکاردو لوسنو گارسیا، رئیس دانشکده علوم بهداشت. میلی گرم Ana Lorena Elguera Pajares، مدیر حرفه روانشناسی و دکتر ادیت سوریا والنسیا، مدیر تحقیقات آکادمیک، که سخنان احساسی برای برگزیدگان ارائه کردند.

«حرفه روانشناسی تأثیر زیادی بر جامعه ما داشته است، به ویژه پس از همه گیری. افراد زیادی هستند که هنوز به حمایت یک متخصص بهداشت روان نیاز دارند و اینجاست که شما برای حکاکی وارد می شوید. نظر دکتر Ana María Muñoz، رئیس (i) USIL.

“من می خواهم آنها درک کنند که اعتبار یک موسسه توسط ما ساخته نمی شود، بلکه توسط دانش آموزان ساخته می شود، بنابراین تحقیق یک مزیت متفاوت برای یک متخصص سلامت است، حتی بیشتر در کشور ما.” اضافه.

روانشناسی

«امروز ما آنها را به خاطر کار بزرگی که در زمینه تحقیق انجام می دهند، می شناسیم. ما خوشحالیم که در کنار مقامات و معلمان خود هستیم، کسانی که همه پشتیبانی از تحقیقاتی را که در حرفه و دانشگاه انجام می شود، هدایت می کنند. هر یک از شما، از جایگاه خود، جایگاه علمی روانشناسی را تقویت می کنید و این ما را سرشار از غرور و شادی می کند.» Mg را برجسته کرد. Ana Lorena Elguera، مدیر حرفه روانشناسی USIL.

روانشناسی

برای شروع مراسم اهدای جوایز از معلمان دعوت شد: Mg. لوئیس میگل اچواریا رامیرز، Mg. Renzo Carranza Esteban و Mg. سوزانا لینگان برای دریافت تقدیرنامه خود به همراه مدیر حرفه روانشناسی.

روانشناسی

روانشناسی

روانشناسی

پس از آن، از آنها دعوت به عمل آوردیم تا مدارک تحصیلی را به 28 دانشجوی گروه های پژوهشی تحویل دهند: “علوم اعصاب و روانشناسی اعصاب” و “پیشرفت در تحقیقات روانشناختی (AIP)”.

در اینجا با دانش آموزان برنده جایزه آشنا شوید.

از طریق این ابتکارات، USIL روح تحقیقی جامعه دانشجویی خود را جشن می گیرد و به آنها پاداش می دهد و تعهد خود را به آموزش متخصصان بسیار آموزش دیده در زمینه سلامت روان حفظ می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *