ژوئن 16, 2024

پاکو خمس امروز (پنجشنبه) در نشست صمیمی تیم بزرگسالان و امید، اظهار کرد: امروز برای نشان دادن احترام، حمایت و پشتیبانی از اعضای تیم امید، اینجا حضور داریم. هرگز نباید حادثه‌ی رخ داده در کرمانشاه، اتفاق می‌افتاد. شما بخش مهمی از باشگاه هستید و از اینکه در صحت و سلامت اینجا حضور دارید، خوشحال هستم.

رویای اسپانیایی در تبریز

آفتاب‌‌نیوز :

او با بیان اینکه مالک، مدیرعامل و اعضای تیم بزرگسالان تمام تلاششان را به منظور فراهم کردن امکانات برای تیم‌های پایه انجام می‌دهند، اضافه کرد: ما این رویا را هم در سر داریم که روزی شهرک ورزشی راه‌اندازی کنیم که تمامی تیم‌های بزرگسال و پایه باشگاه کنار هم مستقر شده و تمرین کنند.

خمس با تأکید بر اینکه تیم‌های پایه قلب یک باشگاه هستند، گفت: بازیکنان رده‌های پایه هر روز با این رویا تمرین می‌کنند که روزی در تیم بزرگسالان بازی کنند. این شور و اشتیاق را هیچ موقع از دست ندهید و به تلاش‌تان ادامه دهید. ما هم در حد توان بازی‌های شما را پیگیر بوده و از نزدیک تماشا می‌کنیم. رسیدن به تیم بزرگسالان سخت نیست، برخی بازیکنان کنونی تراکتور از رده‌های پایه به تیم بزرگسالان راه یافته‌اند. معتقدم عضوی از خانواده تراکتور بودن باید برای همه ما افتخار باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *