دسامبر 10, 2023

ایسنا/گلستان با رأی اعضای مجمع انتخابات هیئت ورزش بیماران خاص و پیوند اعضای گلستان، “دکتر سیدعلی میررضائی” برای چهار سال آینده به سمت ریاست این هیئت در استان انتخاب شد.

مدیرکل ورزش و جوانان گلستان عصر امروز یک‌شنبه ۱۵ مردادماه ۱۴۰۲ در مجمع انتخابات هیئت ورزش بیماران خاص و پیوند اعضاء استان گلستان که با حضور «سیدمحسن موسوی» دبیر فدراسیون بیماران خاص و پیوند اعضاء جمهوری اسلامی ایران در سالن اجلاس معاونت امور جوانان ورزش و جوانان استان گلستان برگزار شد، اظهار کرد: هر اندازه در ورزش هزینه شود، سودآور بوده و قطعاً سلامت جامعه را تأمین می‌کند.

قاسمعلی برزمینی با بیان اینکه هیئت‌های ورزشی استان‌ها نقش مهمی را در سازمان بخشی به رشته‌های مختلف دارند، ادامه داد: رؤسایی را که برای مدیریت هیئت‌ها انتخاب می‌شوند، می‌توانند با تشکیل زیرمجموعه قوی، آگاه و کاربلد، سکان هدایت رشته‌های ورزشی را بر عهده گرفته و به خوبی در مسیر موفقیت حرکت دهند.

وی با اشاره به چگونگی برگزاری مجمع انتخابات هیئت ورزش بیماران خاص و پیوند اعضاء استان گلستان، خاطرنشان کرد: پس از صدور اطلاعیه ثبت‌نام کاندیداها، دو نفر برای تصدی‌گری پست ریاست این هیئت در استان گلستان ثبت‌نام کردند که پس از انصراف یکی از کاندیداها، مجمع با یک داوطلب برگزار می‌شود.

مدیرکل ورزش و جوانان گلستان با تأکید بر اینکه ۲۰ نفر از اعضای مجمع مجاز به شرکت در انتخابات هیئت ورزش بیماران خاص و پیوند اعضاء استان هستند، افزود: مجمع با پنج نفر غایب و با حضور ۱۵ نفر «اکثریت اعضا» برگزار می‌شود.

رئیس هیئت ورزش بیماران خاص و پیوند اعضای گلستان انتخاب شد

دبیر فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضاء جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه بسیاری از بانوان و آقایان هستند که دارای بیماری خاص و یا پیوند اعضاء هستند، تصریح کرد: توجه ویژه به سلامت جسم و جان برای آنها از واجبات است.

سیدمحسن موسوی زمینه سازی و ایجاد ساختار برای ورزش این قشر را بسیار حائز اهمیت دانست و گفت: همه ساله تعداد زیادی از ورزشکاران بیماری خاص و یا پیوند اعضاء در مسابقات بین‌المللی شرکت می‌کنند که موفق به اهتزاز پرچم مقدس جمهوری اسلامی می‌شود.

رئیس هیئت ورزش بیماران خاص و پیوند اعضای گلستان انتخاب شد

به گزارش ایسنا، از ۱۵ رای مأخوذه توسط رؤسای هیئت‌های شهرستان‌ها و نمایندگان ورزشکاران، مربیان، داوران، باشگاه‌ها، بسیج ورزشکاران، ورزش کارگری و دیگر اعضا، «دکتر سیدعلی میررضائی» با کسب همه آرا برای چهار سال آینده به ریاست هیئت ورزش بیماران خاص و پیوند اعضاء استان گلستان انتخاب شد.

در این مجمع با رأی اعضا سمیه مهرابیان به عنوان نائب رئیس، مرتضی جنائی، امین کاظم‌زاده و عصمت نقوی به عنوان اعضای هیئت رئیسه و آناهیتا عباسی به عنوان خزانه‌دار انتخاب شدند و اکرم احمدی به عنوان بازرس قانونی معرفی شد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *