می 31, 2023


ایسنا/بوشهر طرح رایگان ویزیت مردمی «رأفت کریمانه» به مناسبت دهه کرامت و با مشارکت ۱۲ پزشک در بوشهر اجرا شد و تعداد ۲۵۷ نفر از این امکان بهره مند شدند.

مقارن با آغاز دهه کرامت و به مناسبت میلاد اخت الرضا، حضرت فاطمه معصومه«س»، دبیرخانه کانون‌های خدمت رضوی استان بوشهر به برگزاری طرح ویزیت تخصصی و فوق تخصصی رایگان برای آحاد مردم استان بوشهر با عنوان «رأفت کریمانه» اقدام کرد.

مدیر کانون‌های خدمت رضوی استان بوشهر اظهار کرد: ۱۲ پزشک متخصص و فوق متخصص در زمینه‌های جراحی قلب، بیماری‌های عفونی، ارتوپدی، زنان، اطفال، داخلی، گوش حلق بینی، روانپزشکی، کلیه و مجاری ادراری و پوست از کلینیک ملت در این طرح حضور داشتند.

مهران خوردبین ادامه داد: طرح رأفت کریمانه با مشارکت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان بوشهر صورت گرفت که اعتبار این طرح نیز از جانب ایشان تامین شده است.

وی با اشاره به شعار دهه کرامت که خدمت کریمانه، همدلی و امید آفرینی نام دارد، اظهار کرد: طرح ویزیت رایگان که برای آحاد مردم استان بی هیچ منعی برگزار شد، با هدف ایجاد و ترویج فرهنگ رضوی در راستای تحقق شعار دهه کرامت ۱۴۰۲ انجام گرفت که با رضایت مردم همراه بود.

مدیر کانون‌های خدمت رضوی استان در این زمینه تصریح کرد: تعداد ویزیت های انجام شده ۲۵۷نفر بوده که از این میان ۸۵ ویزیت فوق تخصص و ۱۷۲ ویزیت متخصص به اعتبار سه میلیون و صد و۱۴ هزار تومان بوده‌است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *