ژوئن 2, 2023


ایسنا/سمنان نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی معتقد است که سفرهای مسوولان استانی به شهرها و روستاهای استان بیش از آنکه مورد نیاز مردم و حلال برخی از مشکلات آنان باشد به سود و مورد نیاز مسوولان است.

علی اصغر خانی ۴ اردیبهشت ماه در هفتاد و ششمین کاروان خدمت و ملاقات چهره به چهره استاندار سمنان که با حضور نماینده مردم شهرستانهای شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی و جلالی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان شاهرود در روستای زرگر از توابع بخش بسطام‌ برگزار شد اظهار کرد: بی شک دیدارهای مردمی ، پیش از آنکه برای مردم‌ مفید باشد ؛ برای مسئولان‌اهمیت داشته و مورد نیاز است.‌

نماینده مردم شهرستان های شاهرود ومیامی در مجلس شورای اسلامی با تمجید از سفرهای متعدد استاندار به نقاط مختلف استان افزود : خوشبختانه در قریب به اتفاق سفرهای استاندار و مسوولان استانی به روستاهای شهرستانهای شاهرود و میامی حاضر شده و با مردم نجیب این دو شهرستان دیدار و گفتگو کرده ایم.‌

وی به تلاش مسوولان برای حل مشکلات در سطح ملی پرداخت و گفت: بحمدلله در سال جدید با تدبیر مقام معظم‌ رهبری و ریاست جمهور ؛ چالشها در حال تبدیل شدن به فرصت است.‌

نماینده شاهرود و میامی بر لزوم حل مشکلات روستاهای بخش بسطام تاکید و تصریح کرد: مشکلات راه اصلی و محورهای مواصلاتی روستا ، مشکل نانوایی ، آنتن دهی تلفن همراه و .. در روستای زرگر برطرف خواهد شد.

جلالی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان شاهرود با تقدیر از توجه استاندار به مناطق روستایی گف:  روستاهای شهرستان شاهرود از ظرفیت بسیار خوبی برخوردارند.

فرماندار شاهرود با بیان اینکه کاروان خدمت همواره یکی از برنامه های مستمر و مداوم استاندار سمنان بوده افزود: استاندار سمنان در یکی دو سال اخیر بارها به شهرستان شاهرود و روستاهای آن سفر داشته است.

وی اظهار امیدواری کرد:‌ مدیران استانی حاضر در سفر امروز، مطالبات مردم روستای زرگر را هر چه سریع تر محقق و به حل مشکلات مطرح شده از سوی آنان بپردازند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *