جولای 24, 2024


ایسنا/خوزستان باشگاه فولاد خوزستان با انتشار بیانیه ای عنوان کرد هرگونه توهین از سوی هریک از افراد منتسب به باشگاه و هواداران محکوم است و عملکرد فولاد با علیرضا منصوریان رو به رشد بود.

به گزارش ایسنا، در این بیانیه آمده است:

«در نشست خبری آخرین دیدار فولاد خوزستان در لیگ برتر مواردی مطرح شد که لازم دانستیم در این راستا توضیحاتی را ارائه دهیم:

همانگونه که هواداران و اهالی فوتبال آگاه هستند، حضور آقای علیرضا منصوریان در باشگاه فولاد خوزستان به دنبال استعفای ناگهانی سرمربی پیشین و پس از بررسی گزینه های داخلی و خارجی توسط اعضای محترم هیات مدیره باشگاه بوقوع پیوست و بر این اساس ایشان به دعوت باشگاه در این مجموعه حضور یافته اند.

با تغییرات صورت گرفته از هفته بیستم و یکم لیگ برتر، علیرضا منصوریان از بازی با ملوان روی نیمکت سرمربیگری فولاد خوزستان قرار گرفت و فولاد طی ۱۰ مسابقه‌ای که هدایتش برعهده ایشان بوده، موفق به کسب ۴ برد، ۴ تساوی و ۲ شکست شده است.عملکردی که ۱۶ امتیاز برای فولاد در لیگ برتر به همراه داشته و رتبه نهایی تیم را در جدول نهایی ۲ پله بالابرده است.

از سوی دیگر میانگین ۱.۶ امتیازگیری در هر مسابقه، نشان از بهبود عملکرد فولاد از زمان تغییرات کادر فنی را نشان می‌دهد، چرا که فولاد تا قبل از انتخاب منصوریان، موفق به کسب ۱.۲ امتیاز در هر مسابقه شده بود.

این درحالی است که فولاد در این ۱۰ مسابقه، موفق به ثبت ۱۱ گل شده است. آماری که با توجه به در اختیار نداشتن مهاجمی تخصصی (به علت مصدومیت‌های پیش آمده در اوایل و اواسط فصل) قابل توجه خواهد بود. همچنین در این مدت، فولادی‌ها موفق به بسته نگه داشتن دروازه خود در ۵ مسابقه شده‌اند.

طبق آمار، فولاد علیرغم بحران های موجود با همدلی و تلاش مضاعف توانست روند صعودی در لیگ داشته باشد اما در این میان نمی توان حمایت هواداران پرشور و نقش یار شماره 12 تیم را نادیده گرفت. این حمایت حداکثری البته از سوی تعدادی اندک از هواداران که از ابتدای امر سر ناسازگاری با کادر جدید داشتند، سمت و سوی دیگری به خود گرفت و متاسفانه طی این مدت شاهد انواع مختلف جملات غیراخلاقی در فضای مجازی و واقعی از سوی ایشان به سرمربی و کادر فنی محترم تیم بزرگسالان باشگاه بوده ایم. موضوعی که با توجه به فرهنگ غنی و والای خوزستانی ها و خصوصیت مهمان نوازی مردم این خطه، عجیب و دور از انصاف بوده است.

در پایان این نکته را تاکید می کنیم که باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان همواره در سیاست های خود، اظهار نظر هواداران را مفید دانسته و بر این اساس است که از طرق مختلف مانند دیدارهای حضوری، رصد پیام های مجازی در صفحه رسمی باشگاه و… نسبت به دغدغه های این عزیزان حساس بوده و سعی در رفع کاستی ها داشته است. همچنین در چارچوب تفکری این باشگاه، هرگونه توهین از سوی هر یک از افراد منتسب به باشگاه و هواداران محکوم است.» 

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *