جولای 24, 2024

جهاد دانشگاهی در پی عملیات موفقیت آمیز طوفان الاقصی در بیانیه ای تاکید کرد: رژیم صهیونیستی تلاش دارد تا با سیاست کشتار گسترده و تغییر در جغرافیای سیاسی منطقه، مقاومت را به عقب رانده و سرپوشی بر شکست های غیر قابل ترمیم خود بگذارد. 

به گزارش ایسنا، متن بیانیه جهاد دانشگاهی در پی عملیات موفقیت آمیز طوفان الاقصی به شرح زیر است؛ 

قال تعالی: وَمَنْ أَظْلَمُ مِمَّنْ ذُکِّرَ بِآیَاتِ رَبِّهِ ثُمَّ أَعْرَضَ عَنْهَا إِنَّا مِنَ الْمُجْرِمِینَ مُنْتَقِمُونَ (آیه ۲۲ سوره سجده)
بار دیگر و در سکوت مرگ‌آلود مجامع بین المللی و نهادهای حقوق بشری، دست جنایتکار بنی صهیون آغشته به خون هزاران تن از مردم مظلوم فلسطین شد و در اقدامی مرموزانه، درصدد تغییر در معادلات میدان از طریق توطئه شوم کوچ اجباری ساکنان اصلی فلسطین از باقی مانده سرزمین مادری خود، باریکه غزه، هستند.
دشمن صهیونیستی با خطای فاحش در محاسبات خود، گام در ورطه نابودی نهاده و خود را به فرجام موعود خود نزدیکتر از هر زمان دیگری کرده است که این وعده تخلف ناپذیر الهی است که: «فَإِذَا جَاءَ وَعْدُ الْآخِرَةِ لِیَسُوءُوا وُجُوهَکُمْ وَلِیَدْخُلُوا الْمَسْجِدَ کَمَا دَخَلُوهُ أَوَّلَ مَرَّةٍ وَلِیُتَبِّرُوا مَا عَلَوْا تَتْبِیرًا (آیه ۷ سوره اسراء)
حال که دشمن صهیونیستی با اقدام غافلگیرانه و عملیات غرورآفرین «طوفان الاقصی» امواج سهمگینی از خسارات و تلفات را تجربه نموده و شکست هیمنه شکست ناپذیری این رژیم جعلی و قدرت پوشالی، تلخی بی پایانی را در کامش فرو نهاده، تلاش دارد تا با سیاست کشتار گسترده و تغییر در جغرافیای سیاسی منطقه، مقاومت را به عقب رانده و سرپوشی بر شکست های غیر قابل ترمیم خود بگذارد.
در این هنگامه لازم است جهان اسلام و همه وجدان های بیدار، از هر مسیری در محکومیت اقدامات ددمنشانه این رژیم سفاک و نیز حمایت از مقاومت دریغ نکرده و فریادی بلند بر سر ظالمان و غاصبان این ارض مقدس باشد.
ما جهادگران جهاد دانشگاهی در پاسخ به ندای مظلومیت مردم مسلمان غزه، ضمن اعلام حمایت کامل از مقاومت و نیز محکومیت اقدامات رژیم نحس و نجس صهیونیستی، اعلام می داریم:
۱. هرگونه تغییر در ژئوپلیتیک منطقه و با هر هدفی محکوم است. 
۲. اخراج فلسطینیان از سرزمین مادری‌شان با هر عنوانی، پروژه ای شکست خورده است. 
۳. جنایات ناشی از هفت دهه تجاوز و غصب رژیم صهیونسیتی باید در محاکم بین المللی مورد رسیدگی قرار گیرد و جنایتکاران آن می بایست به محکمه سپرده شوند.
۴. استفاده گسترده از سلاح های ممنوعه در جنگ می بایست به شدت محکوم و مسببان و حامیان آن می بایست پاسخگوی اقدامات ننگین خود باشند.
۵. حمایت از مقاومت تا آزادسازی کامل فلسطین و قدس شریف با قدرت ادامه خواهد داشت. 
در پایان ضمن تبریک و تسلیت به خانواده شهدا و آرزوی سلامتی کامل برای همه مجروحان، به همه مجاهدان و مردم مظلوم فلسطین اعلام می داریم تا پای جان دست از حمایت از مقاومت اسلامی برنخواهیم داشت و در انتظار آزادی کامل قدس و اقامه نماز در صحن شریف مسجد الاقصی هستیم.    إِنَّهُمْ یَرَوْنَهُ بَعِیدًا وَنَرَاهُ قَرِیبًا  (آیات ۶ و ۷ سوره معارج)
انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *