جولای 22, 2024


ایسنا/فارس سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی گفت: با حضور سرمایه‌گذار قطری برای ساخت هتل بیمارستان شهر سلامت، جان تازه در کالبد این شهر دمیده می‌شود.

مهدی خادمی با اشاره به واگذاری جذب سرمایه‌گذار به قرارگاه جهادی کوثر، برای رفع موانع زیرساختی در شهر سلامت، از مذاکره با یک سرمایه‌گذار قطری برای احداث هتل بیمارستان در آن مجموعه، گفت: در صورت توافق طرفین، طی روزهای آتی، تفاهمنامه برای امضا و مبادله آماده می‌شود.

به نقل از استانداری فارس، خادمی خاطرنشان کرد: با امضا و مبادله تفاهمنامه ساخت هتل بیمارستان در شهر سلامت شیراز، طلسم سرمایه گذاری در این زمینه شکسته و روح تازه‌ای در کالبد این پروژه دمیده می‌شود.

خادمی خاطرنشان کرد: احداث شهر سلامت یکی از ایده‌های استاندار فارس در زمان تصدی مسئولیت در علوم پزشکی شیراز بود، گفت: این پروژه در زمینی به مساحت یک هکتار و در بهترین نقطه آب و هوایی در فاصله ۲۱ کیلومتری جاده شیراز سپیدان واقع شده است.

این مقام مسئول افزود: شهر سلامت تحت قوانین مناطق ویژه اقتصادی بوده و  قابلیت واگذاری زمین با کاربری درمانی، هتل بیمارستان، مراکز پلی کلینیک، دی کلینیک و همچنین فضاهای غیر درمانی همچون نمایشگاه، سالن همایش، باغ پرندگان، باغ گیاه شناسی، کتابخانه، سالن‌های ورزشی و تجاری در این شهر وجود دارد.

خادمی خاطرنشان کرد که در صورت استقرار این واحدها، شیراز به قطب گردشگری سلامت در کشور و منطقه خلیج فارس تبدیل خواهد شد.

به گزارش ایسنا، روز ۲۱ اسفند سال گذشته، طی مراسمی، عملات اجرایی فاز یک شهر سلامت شیراز، آغاز شد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *