دسامبر 11, 2023


رئیس هیات اجرایی انتخابات سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور، با بیان اینکه بالغ بر ۲۰۰ نفر برای نامزد شدن در انتخابات شورای مرکزی و هیات بازرسان سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشورثبت‌نام کرده‌اند، تاکید کرد: انتخابات سازمان نظام روانشناسی در موعد مقرر یعنی ۲۷ مرداد برگزار می‌شود.

سید حسین سلیمی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره آخرین وضعیت برگزاری انتخابات سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور، اظهار کرد: حاتمی، رییس سابق سازمان نظام روانشناسی نامه‌ای را در خصوص برگزاری انتخابات سازمان به مجلس زده‌اند.

وی ادامه داد: نکاتی در این نامه مطرح شده که این نکات در هیات دولت مورد تجدید نظر قرار گرفته و آیین نامه اصلاح شده است که جزئیات آن را در آینده اطلاع رسانی می‌کنیم.

رئیس هیات اجرایی انتخابات سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور، با تاکید بر اینکه انتخابات به قوت خود باقی است و در زمان مقرر یعنی ۲۷ مردادماه انجام می‌شود، تصریح کرد: انتخابات طبق مصوبه هیات وزیران انجام می‌شود و قانونی است. طبق همان جدول زمان بندی ۲۷ مرداد زمان رای‌گیری است.

سلیمی با بیان اینکه بالغ بر ۲۰۰ نفر برای انتخابات شورای مرکزی و هیات بازرسان کاندیدا شده‌اند، افزود: افرادی که پیش‌تر عضو سازمان بوده‌اند اما تاریخ عضویت آنها منقضی شده هم بدون نیاز به تمدید این تاریخ می‌توانند در روز انتخابات به کاندیداهای مد نظر خود رای دهند. این تصمیم از آن جهت گرفته شده است تا تمام افرادی که حتی مشکل اداری دارند اما  عضویت آنها پیش‌تر به تایید سازمان رسیده است بتوانند در رای گیری شرکت کنند.
انتهای پیام 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *