می 22, 2024


ایسنا/قم معاون جوانان وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه حمایت از تشکل‌های جوانان، رویکرد و هدف اصلی وزارت ورزش و جوانان است، گفت: اولویت اصلی در ارتباط با تشکل‌ها توانمندسازی است و ما به دنبال این هستیم تا زمینه را برای مشارکت جوانان در ورود به موضوعات اجتماعی‌ فراهم کنیم.

به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری قم، وحید یامین‌پور امروز  ۲۳ مردادماه در آیین گرامیداشت هفته تشکل‌ها و مشارکت‌های اجتماعی در تالار مرکزی شهر، با بیان اینکه کار داوطلبانه و عام المنفعه دو خصوصیت اصلی تشکل‌های مردمی است، اظهار کرد: ارتقای بینش، بهبود کیفیت زندگی و تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی سه کارکرد تشکل‌های مردمی است و دولت وظیفه دارد از این حرکت‌ها حمایت کند.

به گزارش ایسنا، معاون جوانان وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: تنظیم، تنسیخ و تقسیم کار سه محور مهم و کلیدی در ارتباط موثر و مفید بین حاکمیت و تشکل‌های مردمی برای تحقق اهداف مشخص است.

یامین‌پور با بیان اینکه حمایت از تشکل‌های جوانان، رویکرد و هدف اصلی وزارت ورزش و جوانان است، گفت: اولویت اصلی در ارتباط با تشکل‌ها توانمندسازی است و ما به دنبال این هستیم تا زمینه را برای مشارکت جوانان در ورود به موضوعات اجتماعی‌ فراهم کنیم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *