جولای 20, 2024

پاستا یک غذای محبوب و پرطرفدار بوده که شما در مهمانی های خود خواهید داشت. شما می توانید با یک ایده ویژه تزیین پاستا این غذا را برای پذیرایی در انواع مهمانی های خود داشته باشید. در ادامه نیز با ایده های جذاب تری آشنا می شوید.

دیزاین پاستا برای مجلس

تزیین پاستا با ایده های ساده و زیبا

برای اینکه یک دیزاین فوق العاده برای انواع پاستاها داشته باشید در این بخش می توانید با جدیدترین این دیزاین ها آشنا شوید. ایده های تزیین کردن برای پاستا تنوع زیادی داشته و شما نمونه هایی از این دیزاین را مشاهده می کنید.

دیزاین پاستا ویژه

دیزاین پاستا شیک

تزیین کردن انواعی از پاستا به صورت فرمی و ساده نیز شامل این ایده ها می شود و شما می توانید با این نمونه دیزاین ها آشنا شوید. یک ایده جذابی که شما باید از آن استفاده کنید، گوجه فرنگی و انواع سبزیجات بوده که شما با نمونه هایی از این دیزیان ها آشنا می شوید. تزیین سالاد ماکارونی نیز دارای ایده های جذابی هستند.

دیزاین پاستا برای کودک

خیلی از افراد برای اینکه یک دیزاین ساده داشته باشند از گوجه فرنگی های گیلاسی استفاده می کنند. استفاده از سبزیجات خرد شده و ساطوری نیز گزینه مناسب دیگری بوده که شما می توانید از این نمونه ها الگو داشته باشید. استفاده از یک ظرف سرو مناسب نیز گزینه دیگری بوده که شما از این ایده استفاده می کنید.

 

دیزاین فانتزی پاستا

دیزاین های پاستا

دیزاین خاص پاستا

 

دیزاین پاستا ساده:

پاستای ساده نیز در میان کودکان محبوبیت زیادی دارد. شما می توانید در این بخش نیز نمونه هایی از این دیزاین ها را مشاهده کنید. شما در صورتی که پاستا و سس آن را به طور جداگانه سرو می کنید، می توانید ماکارونی را در قسمتی ریخته و در قسمت دیگر آن نیز سس را به طور جداگانه ای سرو کنید. این مدل از نمونه های تزیین پاستا می باشد.

دیزاین پاستا مجلسی

پاستا را با استفاده از چنگال گرد کرده و بپیچید. در این بخش پاستاهای پیچیده شده را در کنار یکدیگر گذاشته و در قسمت دیگر نیز به ان مقداری سس اضافه نمایید. این دیزاین هم ساده است و هم اینکه برای شما خیلی کاربردی خواهد بود. شما می توانید نمونه هایی از آن را داشته باشد.

دیزاین ساده پاستا

 

دیزاین پاستا صدفی

دیزاین متنوع پاستا

دیزاین لاکچری پاستا

زیباترین تزیین پاستا

نمونه تزیین پاستا

 

دیزاین پاستا مجلسی:

پاستا با دیزاین های مجلسی نیز یکی دیگر از گزینه های بوده که شما از ان استفاده می کنید. شما عزیزان می توانید در این بخش با استفاده از این نمونه دیزاین ها ایده های عالی داشته باشید. برای دیزاین مجلسی عالی می توانید از چند برگ ریحان استفاده کنید که هم اسده است و هم اینکه برای شما کم هزینه خواهد بود.

جدیدترین تزیین پاستا

تزیین ماکارونی با دیزاین های به روز نیز می تواند برای شما گزینه های جالبی باشد. اگر از علاقه مندان به دیزاین و سفره آرایی هستید، می توانید در لینک نیز با نمونه هایی از این دیزاین ها آشنا شوید.

تزیین پاستا

دیزاین کردن پاستا

ماکارونی و پاستای صدفی نیز ایده جذاب دیگر است. شما می توانید از ماکارونی های صدفی بزرگ استفاده کنید و درون آن را با مواد پر کرده و در ظرف به صورت دلخواه بچینید. این نوع دیزاین خود لاکچری و فوق العاده است. شما می توانید این دیزاین را برای عصرانه لاکچری خود داشته باشید.

منبع : آرگا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *