آوریل 22, 2024

رژیم لاغری برای وزن ۱۰۰ کیلو تکنیک ها و نکات بسیار زیادی دارد که باید به آنها دقت شود. در ادامه بیشتر به داستانی واقعی در این مورد می پردازم که البته در بخش مشاوره آنلاین لاغری هم توضیحاتی درباره آن داده ام. ممنون که با سایت لاغر فیت و من، محمود مردانی مشاور تغذیه خود همراه هستید. اما یادتان باشد، رژیم غذایی برای وزن ۱۰۰ کیلو یک دید بلند مدت نیاز دارد. به همین خاطر انتظار نتایج چند روزه نداشته باشید. چون افراد با این وزن یک روزه چاق نشده اند. به همین خاطر من وزن کم کردن افراد 100 کیلویی به بالا را یک ماراتون می دانم.

رژیم لاغری برای وزن ۱۰۰ کیلو چیست؟

تاکنون افراد زیادی با وزن های مختلف به من مراجعه کرده اند. از وزن های زیر ۱۰۰ کیلو تا وزن ۱۷۶ کیلو را مشاوره داده ام. در بین این وزن ها تعداد قابل توجهی وزن بین 90 تا 100 کیلو بوده اند.

وزن پسر خودم  100 کیلو بود و یکی از دغدغه های من و همسرم به شمار می رفت. از این رو دوره آنلاین کاهش وزن را تنظیم کرده ام. در صورتی که بین این دو وزن هستید، کلید زیر بزنید و رژيم خود را دریافت کنید. اگر حوصله داری می خواهم داستان کاهش وزن پسر خودم را با شما به اشتراک بذارم. پس تا آخر مقاله همراه من باشید.

مزایای دوره رژيم کاهش وزن آنلاین

بخش مشاوره لاغری آنلاین در لاغرفیت مزایای زیادی برای افراد بالای صد کیلو دارد که می توانید در ادامه مطالعه کنید.

  1. تنظیم سه رژيم لاغری برای یک ماه (هر ۱۰ روز یک برنامه)
  2. ارائه ویس کاربردی ویژه برنامه کاهش وزن مورد نظر
  3. کاهش وزن حدود ۸ تا ۱۲ کیلو
  4. عدم ریزش موی شما
  5. عدم چروک پوست
  6. افزایش انرژی و توان جسمی
  7. عدم محرومیت از غذا
  8. احساس سیری کامل

اینها همان مواردی هستند که در مقاله رژیم لاغری بالای 100 کیلو هم توضیح دادم.

رژیم لاغری برای وزن ۱۰۰ کیلو

دوست عزیز، فرقی ندارد که شما وزنتان چند کیلوگرم باشد. هر وزنی که داشته باشید می توانید با برنامه رژیم لاغری قلیایی در مدت کم لاغر شوید. همانطور که در اول مقاله گفتم وزن پسر من ۱۰۰ کیلو بود. این وزن برای یک جوان ۱۸ ساله، خیلی زیاد است.

با استفاده از رژیم لاغری برای افراد 70 تا 80 کیلو بعد از دوره رژيم وزن وی به ۷۷ کیلو رسید همچنین بدنی عضلانی را برای خود ساخت. در این مقاله می خواهم به شما بگویم که چگونه پسر عزیز من توانست ۲۳ کیلو وزن کم کند و از وزن 100 کیلو به وزن 77 کیلو برسد.

رژیم لاغری برای وزن ۱۰۰ کیلو چطور است؟

خدا را شکر هم اکنون پسرم از اراده ای پولادین برخوردار است. خیلی از مردم شروع به گرفتن رژیم لاغری می کنند، ولی متاسفانه حدود ۹۸ درصد آنها در همان هفته اول رژیم خودشان را رها می کنند. معمولا حدود دو درصد از اشخاصی که رژیم می گیرند،‌ موفق می شوند که به اندام دلخواهشان برسند.

یکی از این افراد موفق بی شک علیرضای عزیز، پسر من است. من خودم رژیم درمانگر هستم اول فکر نمی کردم که پسرم این اراده را داشته باشد که ۲۳ کیلو در مدت زمان کوتاه کم کند. از طرفی هیچ موقع به او نگفتم رژيم بگیر تا لاغر بشی، تا اینکه خودش به نتیجه ای که می خواست رسید.

درد و رنج چاقی اولین انگیزه برای رژیم لاغری برای وزن ۱۰۰ کیلو است

مزایای رژیم قلیایی چیست؟

اولین اصل در رژیم لاغری برای وزن 100 کیلو ایجاد انگیزه برای شروع و ادامه مسیر است. بارها در سایت لاغرفیت درباره انگیزه و اراده لاغری صحبت کردم.

من و همسر عزیزم متوجه این موضوع شده بودیم که پسرمان از وزن زیاد خودش رنج می کشد. ولی کاری نمی شود کرد چرا که تا خود شخص تصمیم نگیرد، نمی توان به او کمک کرد. لباس هایی که می پوشید همه بزرگ بودند چرا که لباس گشاد می توانید پهلوهای او را بپوشاند. او به تصویر خود در آینه نگاه نمی کرد و از خودش متنفر بود.

شکم وی بزرگ و کاملا مشخص بود که چقدر از داشتن شکم بزرگ بیزار بودند. در ورزش معمولا کم می آورد ولی عشق سوزان به ورزش فوتبال و ورزش فوتسال به او ادامه این ورزش ها را می داد. رویداد تلخی است ولی به خیلی از تیم ها مراجعه کرد، چرا که او عاشق ورزش فوتبال است. متاسفانه تمام تیم ها به او جواب منفی دادند و می گفتند وزن تو زیاد است و مناسب ورزش نیستید.

پسرم از وضعیت خود به تنگ آمده بود و از وزن خودش خسته شده بود. لاغری برای وزن ۱۰۰ کیلوگرم همین است، باید از وضعیت فعلی خود منزجر بشوید

شما از وزنتان خسته شده اید؟ شما که مشغول مطالعه این مقاله هستید چی؟ آیا از وضعیت موجود و وزن فعلی تان خسته شده اید؟ آیا برای این وزن تحقیر شده اید؟ نگاه های بد دیگران را درک کرده اید؟

اگر چنین است پس وقت آن است که تصمیم درستی برای کاهش وزن خود بگیرید. از کلید کاهش وزنی که در اول و آخر مقاله است استفاده کنید و رژيم خودتان را دریافت نمایید.

وقت شروع تصمیم بزرگ است

همانطور که گفتم هیچ وقت من و مادرش به وزن او ایراد نگرفتیم. هیچ وقت. ولی روزی به من گفت: بابا من می خوام لاغر بشم و می خوام رژیم بگیرم. در واقع من اول هیچ امیدی به اراده او نداشتم. چون همه اطرافیان نیز به او انرژی منفی می دادند. او احساس خود کم بینی و عدم اعتماد به نفس عجیبی داشت.

از حرکات و رفتارهای ایشان من و همسرم متوجه عدم اعتماد به نفس وی می شدیم. از این موضوع نیز ناراحت بودیم ولی نمی توانستیم کاری از پیش ببریم

این جمله را کسی می تواند درک کند که فرزند چاق داشته باشد.

افرادی که اضافه وزن دارند معمولا اعتماد به نفس پایینی دارند، نگاه به رفتارشان نکنید، آنها از درون خود را دوست ندارند! این را رژیم لاغری برای وزن ۱۴۰ کیلو و حتی بیشتر هم توضیح دادم.

من و مادرش خیلی اذیت بودیم 

از آنجایی که من بعنوان مشاور تغذیه به هیچ کدام از بیمارانم جواب منفی نداده بودم به او نیز جواب مثبت دادم. به او گفتم: باشه عزیزم من هم بهت کمک می کنم که لاغر بشی و به اندام هالیوودی برسی. ولی آیا او می توانست رژیم لاغری بگیرد؟ آیا اراده سست وی می توانست به یک اراده قوی و موثر تبدیل شود؟ اگر بدانی دلیل چاق شدن تو چیست پس می توانی به راحتی از رژیم لاغری برای وزن 100 کیلو و حتی بیشتر هم استفاده کنی.

شما در حال مطالعه مقاله بهترین رژیم لاغری برای وزن ۱۰۰ کیلو چیست؟ هستید و حال باید به نقطه عطف شروع رژيم لاغری برسیم.

وقت شروع رژیم لاغری برای وزن ۱۰۰ کیلو فرا رسید …

با توجه به قد، وزن، سن و میزان فعالیت وی به او رژیم لاغری دادم. اگر از من سوال بپرسید که به بیمارانتان چطور رژیم می دهید؟ باید بگویم که من بیمارانم را خیلی دوست دارم و در زمینه تنظیم رژیم لاغری برای آنها بی رحمانه عمل می کنم.

اینجا برای پسر عزیزم نیز می خواستم چنین عمل کنم اول احساس پدری در تصمیم تنظیم رژیم مشاهده می شد. ولی تصمیم گرفتم مثل بقیه بیمارانم با علیرضا جان برخورد کنم. دقیقا همان روشی که در رژیم لاغری آنلاین در سایت برای شما عزیزان استفاده می کنم.

وعده ناهار و شام و صبحانه در رژیم برای وزن ۱۰۰ کیلو

محبوبترین رژیم غذایی چیست؟

در موقع ناهار و یا شام او از من سوال می کرد که مثلا اندازه برنج اینقدر کافیه؟ ما خانوادگی عادت نداریم به غذای دیگران نگاه کنیم.

به علیرضا می گفتم: عزیزم من اینجا پدر تو هستم و هیچ کاری با رژیم لاغری تو ندارم. اصلا نظر نمی دادم که چقدر بخورد یا اینکه این غذا زیاد و یا کم است. چون اصلا غذای او را نمی دیدم. همسر عزیزم غذا برای او می کشید و من نیز اصلا توجه نمی کردم.

یک توصیه به پدران و مادران دارای فرزند با وزن ١٠٠ كيلو

پدران و مادران عزیز، شما واسطه خداوند و فرزند عزیزتان هستید نیاز است که بی قید و شرط او را دوست بدارید. می دانم که او را خیلی دوست دارید، ولی منظور من این است که اگر فرزند شما نمره صفر یا نمره ۲۰ بگیرد در دوست داشتن شما تاثیر نداشته باشد. همین. فرزند شما اگر لاغر باشد و یا اگر چاق باشد، در دوست داشتن شما ذره ای دخیل نباشد.

گاهی استفاده از رژیم غذایی برای وزن ۱۰۰ کیلو نیازمند کمک دیگران هم می باشد، هر چند معتقدم خودتان باید کارها را انجام دهید.

فرزند شما مقصر چاقی خودش نیست

چون این چاقی دست فرزند شما نیست، حتی شما هم مقصر چاقی خود نیستید پس یادتان باشد او خودش مقصر نیست. سبک زندگی ما، تغذیه نامناسب پدر و مادر که برای بچه ها تهیه می کنند نیز از دلایل چاقی بچه ها می باشد. کاملا در مقاله علت لاغری ژاپنی ها در این مورد توضیح دادم، اینکه سبک زندگی چقدر موثر است.

به غذای بچه نگاه نکنید، او متوجه می شود. به او نگویید نخور چاق می شی ها، چقدر می خوری؟ کمتر بخور

همه این جملات و جملاتی از این قبیل به بچه استرس وارد کرده و وی را چاق تر نیز می کند! در واقع یک دلیل بزرگ شدن شکم کودکان اخطارهای بی مورد والدین در خانه و بیرون است!

یک هفته بعد از آغاز رژیم لاغری برای وزن صد کیلو

رابطه رژیم لاغری و ریزش مو

بدون اینکه ما به او بگوییم سر یک هفته او خودش را وزن کرد. به من گفت: دو کیلو وزن کم کردم. ما خوشحال شدیم ولی هنوز عدم اعتماد به ادامه برنامه رژیم لاغری وی را نیز در دل داشتیم. برنامه رژیم لاغری وی را دوباره چک کردم و تغییراتی در آن دادم.

مثل سایر بیمارانم که بطور منظم به آنها می رسیدم به پسر خودم هم می رسیدم. هر دفعه چند بار به من تذکر می داد که موقع تغییر برنامه رژیم لاغری منه. من هم بعد از چند مرتبه برنامه او را نگاه می کردم. خیلی از وقت ها آن برنامه را بدون هیچ تغییری به او می دادم، چون نیاز به تغییرات نداشت. پس این یک اصل در رژیم برای وزن ۱۰۰ کیلو است که همیشه نباید برنامه تغییر کند. پایداری شما مهم ترین اصل می باشد.

هر هفته او موفق تر عمل می کرد و کاهش وزن مناسب و بیش از انتظار من نیر داشتند. در ادامه مقاله بهترین رژیم لاغری برای وزن 100 کیلو چیست؟ به شروع ورزش بدنسازی رسیدیم.

شروع ورزش بدنسازی برای آدم ۱۰۰ کیلویی

بعد از اینکه رژیم لاغری برای وزن 100 کیلو را خوب اجرا کرد، ورزش های فوتبال، فوتسال و بدنسازی را نیز شروع کرد. در حین کاهش وزن و لاغری اگر ورزش هم با آن همراه باشد، توده عضلانی زیاد می شود. اشتیاق سوزان او به ورزش هنوز نیز ادامه دارد. بعضی از روزها حدود ۵ تا ۶ ساعت ورزش فوتبال و بدنسازی انجام می دهد.

چون از برنامه رژیم قلیایی استفاده می کند، خدا راشکر کم که نمی آورد هیچ، از بقیه رقبای خود نیز موفق تر عمل می کند

اگر اطلاع داشته باشید باشگاه های بدنسازی از داروهای زیادی استفاده می کنند، اما او مکمل نمی خورد. این داروها مشکلات زیادی از قبیل مشکلات بیماری کبد، کلیه، ناباروری و غیره به بار آورده است.

استفاده از مکمل و دارو در بدنسازی را توصیه نمی کنم

محمود مردانی در سایت مشاوره تغذیه لاغر فیت

او تاکنون از هیچ دارویی استقاده نکرده است. او می گوید: بابا در باشگاه به من می گویند نچرال (یعنی طبیعی) جالب است بدانید از نظر قدرت بدنی شکر خدا از سایرین بهتر عمل می کند. حتی از اشخاصی که چندین سال جلوتر از وی در باشگاه بوده اند و انواع پودر و دارو نیز استفاده می کنند. این یعنی برنامه رژیم قلیایی که توان و قدرت را نیز علاوه بر لاغری هدیه می دهد.

پس نیاز نیست در روند وزن کم کردن افراد 100 کیلویی از داروهای چربی سوز یا انواع پودرها استفاده کرد.

اندام ایده آل مظهر اعتماد به نفس است

هم اکنون که پسرم با اراده خود و استفاده از رژیم لاغری قلیایی برای وزن ۱۰۰ کیلو، ۲۳ کیلو وزن کم کرده است، خدا را شکر از اندام مناسب و زیبایی برخوردار شده است. تمام دوستان و فامیل به او می گویند که اندامت خیلی خوب شده است. نمونه ای موفق برای تشویق دوستان خود و اقوام نیز می باشدف به خصوص برای افراد بالای 100 کیلو که قصد کاهش وزن دارند.

شاید باورتان نشود ولی الان او از اراده ای پولادین برخوردار است. همیشه در سایت لاغر فیت گفته ام، اراده لاغری و کاهش وزن حرف اول را می زند. قبلا پهلوها و شکم اراده او را گرفته بودند، هم اکنون مثل این است که از قفس آزاد شده است. او از اخلاق مردانه و ورزشی خاصی برخوردار شده است.

بعنوان پدر وی به او ایمان آورده ام، چرا که او سالم و دارای اراده قوی و موثری است. به او ایمان آورده ام چرا که او اندام خود را ساخت و در مسیر اهداف خود قدم برمی دارد و پیش می رود. شما هم می توانید مثل او عمل کنید. من پدر او هستم از ایشان درس گرفتم و از وی راضی هستم و خیلی او را دوست دارم.

دوست عزیزی که قصد داری از رژیم لاغری برای وزن 100 کیلو استفاده کنی، مهم ترین چیز اراده و خواست واقعی تو است.

لطفا اصولی وزن کم کنید

خیلی پیش می آید که خانم ها درباره بارداری با وزن 100 کیلوگرم از من سوال می کنند. این کار خطرات خاص خود را دارد، پس باید شما هم قبل از باردار شدن از برنامه کاهش وزن برای وزن ۱۰۰ کیلو استفاده کنید.

در ادامه مقاله بهترین رژیم لاغری برای وزن ۱۰۰ کیلو چیست؟ شما را به نکات ارزشمندی دعوت می کنم. شما می توانید حتی در منزل خود نیز به راحتی از برنامه رژیم قلیایی برای لاغری خود استفاده نمایید. یک موقعیت ویژه برای شما تهیه کرده ایم که نیاز ندارید حتی به مطب بیایید.

در هر جای ایران عزیز و هر کجای جهان زندگی می کنید، کافی است که روی برنامه رژیم لاغری آنلاین لاغرفیت پایان مقاله کلیک نمایید تا برنامه رژیم لاغری برای وزن ۱۰۰ کیلو را برای شما تهیه کنم و با هم به وزن ایده آلتان برسید.

شمال یا جنوب، شرق یا غرب کشور و یا دوستانی که خارج از ایران هستید با این روش می توانند به یک رژیم قلیایی لاغری فوق العاده دست پیدا کنند و به راحتی لاغر شوید

در طول مسیر لاغری من شما را پشتیبانی می کنیم. در یک نظر سنجی از بیمارانم که چرا شما ما را برای مشاوره وزن خود انتخاب کردید؟ آنها یک نظر واحد داشتند که می گفتند: شما برای لاغر شدن، به ما انگیزه می دهید.

این یک راز موفقیت برای دوستانی است که به وزن ایده آل خودشان رسیده اند. یادتان باشد، کاهش زن ماندگار اصول زیادی دارد که باید طبق آنها پیش بروید.

دوره آنلاین کاهش وزن برای 100 کیلوگرم

در ضمن دوره رژيم آنلاین کاهش وزن برای شماست که در این دوره به شما کمک می کنیم به اندام دلخواهتون برسید. از اینکه وقت گذاشتید و این مقاله بهترین رژیم لاغری برای وزن ۱۰۰ کیلو چیست؟ را مطالعه نمودید متشکرم. همین حالا از لینک زیر برنامه رژيم کاهش وزن خودتان را دریافت کنید.

برنامه اختصاصی کاهش وزن

محمود مردانی مشاور تغذیه شما در سایت لاغرفیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *