جولای 24, 2024

مسعود عبادی هستم ساکن مهرشهر کرج. 33 سالمه و قدم 180 سانتی‌متر هست.
وزن اولیه‌م 128 کیلو بوده و به وزن 110 کیلو رسیدم. با رژیم دکتر کرمانی تا الان تونستم 18 کیلو وزن کم کنم.
علت اینکه رژیم گرفتم این بود که خب چاقی خیلی داشت اذیتم می‌کرد. هیچ لباسی اندازه‌م نمی‌شد می‌خواستم مهمونی یا مراسم و عروسی برم برام مصیبت بود تا یه لباسی گیر بیارم.
به خاطر اضافه وزن دیسک کمر و دیسک گردن هم گرفته بودم. این آخری‎ها نقرس هم به مشکلاتم اضافه شده بود. پا درد گرفته بودم و هرجا می‌رفتم پام رو دراز می‌کردم.
بعد از اینکه رژيم گرفتم و نسبت به قبل لاغر شدم، خیلی زیاد تغییر کردم. لباسای قبلم که اندازه‌م نبود الان تنم میره، اعتماد به نفسم خیلی بیشتر شده و راحت لباس می‌خرم.
رژیم دکتر کرمانی خیلی خوب و استاندارد بود و من راحت تونستم 18 کیلو باهاش وزن کم کنم.
خوبی رژیمشون این بود که تنوع غذایی داشت و دستم برای انتخاب غذا باز بود.
راحت می‌تونستم غذایی که دلم می‌خواد رو جایگزین کنم. محدودیتی هم نداشت. خوششبختانه توی این رژیم همه مدل غذایی می‌شد خورد.
در طول رژیم اگر مهمانی جایی دعوت می‌شدم طبق برنامه‌م عمل می‌کردم و غذا می‌خوردم. این کار برام سخت نبود چون هر غذایی توی مهمونی بود می‌‌خوردم و از سالاد هم استفاده می‌کردم.
واقعا چاقی دوران سختیه. همش توی عذابی. نشستنت، بلند شدنت، معاشرتت، همش با سختی همراهه.
حتی یک خرید ساده هم به دل خوش نمی‌تونی انجام بدی. وقتی لاغر می‌کنی و از اون شرایط بیرون میای تازه می‌فهمی داشتی چی می‌کشیدی قبلش انگار خیلی متوجه نیستی و فکر می‌کنی این سرنوشتته!

تو رژیم دکتر کرمانی من تازه متوجه شدم که رژیم گرفتن به معنی نخوردن و گرسنگی کشیدن نیست. من خودم قرار باشه همش گرسنگی بکشم اصلا نمی‌تونم رژیم بگیرم. رژیمی که استاندارد باشه بهت گرسنگی نمی‌ده و بدون ضعف و دشواری لاغر میشی. درست عین رژیم دکتر کرمانی.
البته قبول دارم که شروع رژیم یه کم سخته چون بدنت عادت نداره و دوست داره مثل قبل پرخوری کنه، ولی خیلی زود بدن عادت می‌کنه و دیگه برات عادی میشه.
من بعد از اینکه وزنم رو کاهش دادم، همش میگفتم کاش زودتر از اینها رژیم گرفته بودم و به فکر لاغری می‌افتادم. از آقای دکتر و رژیم خیلی خوبشون ممنونم که باعث این اتفاق شدن برای من و خیلی‌های دیگه که شرایط مشابه من رو دارن.

kermany

رژیم ایشون واقعا اصولی و با حساب و کتابه. چون باعث شد هم مشکلاتی مثل دیسک کمر و گردن ‌دردم برطرف بشه و هم سلامتی و شادابیم رو به دست بیارم.
دلم می‌خواد بازم این رژیم رو ادامه بدم و وزن بیشتری کم کنم. خانواده‌م هم خیلی تشویقم کردن و حمایت کردن ازم.
کلا هر کسی من رو بعد از یک مدتی دید خیلی از تغییراتم تعجب کرد و تشویقم کرد. واقعا آدم حتی بعد از کم کردن چهار پنج کیلو، تغییر رو حس می‌کنه و استایلش کم کم روی فرم میاد چه برسه به ده کیلو و بیشتر که اصلا زیر و رو می‌کنه چهره و اندام آدم رو.
به کسانی که اضافه وزن دارن توصیه می‌کنم که زودتر برای رژیم گرفتن اقدام کنن. امروز بهتر از فرداس. مثل برق می‌گذره و اصلا سختی نداره این رژیم، آسوده و راحت لاغر می‌شید و به سلامتی و خوش‌تیپی می‌رسید.

توصیه م به همه کسانی که قصد لاغری دارن اینه که:
1- رژیم اصولی بگیرن و هدف داشته باشن.
2- تحرک داشته باشن و تنبلی رو کنار بگذارن.
3- اول به خاطر سلامتی بعد هم لاغری و تناسب اندام رژیم بگیرن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *