ژوئن 6, 2023


ایسنا/خراسان رضوی سرمربی آویژه‌صنعت پارسای مشهد گفت: تا آخرین لحظه مقابل شهرداری گرگان می‌جنگیم و بازیکنانم تسلیم نمی‌شوند.

سرجان ایوانوویچ در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص بازی سوم تیمش در مرحله یک چهارم نهایی مقابل شهرداری گرگان در مشهد اظهار کرد: در ۲ بازی قبلی در خانه حریف تن به شکست دادیم، اما برای بازی سوم که در مشهد برگزار می‌شود، همه ما امیدواریم که پیروز باشیم و به ادامه رقابت‌ها و بازی چهارم برسیم. ما به خودمان ایمان داریم و هرگز تسلیم نمی‌شویم.

وی در خصوص روند پرفراز و نشیب آویژه صنعت در لیگ برتر بسکتبال گفت: در این فصل متاسفانه مصدومیت و بیماری‌های ناگوار زیادی در تیمم اتفاق افتاد و هرگاه تمام بازیکنان را در اختیار داشتیم نتیجه لازم را کسب کردیم، البته برخی از بازیکنان در سال های قبل تجربه حضور در دقایق حساس را نداشتند و به همین خاطر فراز و نشیب انتظار می رفت و قابل پیش‌بینی‌بود.

سرجان گفت: ما به پیشرفت بازیکنانمان در این فصل افتخار می کنیم، مخصوصاً بازیکنان جوانی مانند حسن علی اکبری، فربد سعادت نیا، امیر حسین رضایی فر و … که اکنون نسبت به ۶ ماه پیش بازیکنان بسیار بهتری هستند.

سرمربی تیم بسکتبال آویژه صنعت پارسای مشهد گفت: دو بازی آخر مقابل گرگان را بدون نوید خواجه زاده، امیر حسین رضایی فر و فربد سعادت نیا که بیمار و مصدوم بودند بازی کردیم. امیدوارم تک‌تک بازیکنانی که در بازی با شهرداری گرگان به میدان می‌روند بهترین عملکرد خود را به نمایش بگذارند و بتوانیم طلسم را بشکنیم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *