ژوئن 17, 2024

اتوماسیون تغذیه کسرا قادر است امکانات متمایزی را برای کلیه سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف به منظور مدیریت فرآیندهای رزرو، طبخ و توسعه غذای سازمانی فراهم سازد.

به گزارش ایسنا به نقل از شرکت کسرا، یکی از بهترین تغییراتی که وجود تکنولوژی در زندگی همه ما ایجاد کرده، امکان طراحی و توسعه نرم‌افزارهای کاربردی و مختلف به منظور ایجاد نظم و بهبود ارائه خدمات مختلف است. یکی از کاربردی‌ترین انواع نرم‌افزارهایی که امروزه در اختیار سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف قرار گرفته، سیستم اتوماسیون تغذیه است. این سامانه به گونه‌ای طراحی شده که امکان استفاده از فرآیند توزیع آنلاین و آفلاین غذا به بهترین نحو وجود دارد. با توجه به این که امروزه توزیع عادلانه و منظم غذا در برخی از سازمان‌ها بین کارمندان و پرسنل خود اهمیت زیادی دارد، این سامانه کاربرد مهمی دارد.

بنابراین با استفاده از سیستم اتوماسیون غذا می‌توان به بهترین نحو از این امکان استفاده کرد. علاوه بر این، یکی از مشکلاتی که امروزه در برخی از سازمان‌ها و مراکز بزرگ و پر جمعیت وجود دارد، این است که به دلیل عدم مدیریت صحیح میزان زیادی از غذاها هدر رفته و دور ریخته می‌شود؛ بنابراین با استفاده از اتوماسیون تغذیه می‌توان اطلاعات و آمار دقیقی در مورد سفارش غذا و تعداد رزروی‌ها به دست آورد؛ به همین دلیل باعث صرفه‌جویی در مصرف انواع غذاها می‌شود. یکی از بهترین انواع سیستم‌های اتوماسیون تغذیه که ویژگی‌ها و خدمات منحصر به فردی را برای سازمان‌ها به همراه دارد، سیستم اتوماسیون تغذیه کسرا است. در ادامه مطلب به بررسی کامل‌تر ویژگی‌های سیستم اتوماسیون تغذیه شرکت کسرا و مزایای آن می‌پردازیم.

ویژگی‌های سیستم تغذیه کسرا

بسیاری از سازمان‌ها، شرکت‌ها و نهادهای مختلف به صورت شیفتی و در ساعات طولانی به مشتریان خدمات ارائه می‌کنند؛ به همین دلیل پرسنل و کارمندان به صورت شیفت‌های 8 ساعته و 12 ساعته در محل کار خود فعالیت می‌کنند؛ به همین خاطر رسیدگی و توزیع غذا در وعده ناهار یا شام به صورت صحیح و منظم به این افراد اهمیت زیادی دارد. علاوه بر این، سال‌هاست به منظور ارائه خدمات و رفاه حال دانشجویان و پرسنل در دانشگاه‌ها و مراکز دولتی و خصوصی، به آنها در وقت ناهار یا شام غذا توزیع می‌شود.

این اتوماسیون‌ها به دلیل انعطاف‌پذیری منحصر به فردی که دارند، برای سازمان‌ها و نهادهای مختلف قابل استفاده هستند. علاوه بر این، سیستم رزرواسیون تغذیه کسرا نیز به گونه‌ای طراحی شده که ویژگی‌های منحصر به فرد مختلفی دارد که به شرح زیر است:

  • قابلیت نظارت متمرکز بر سلف‌های تغذیه به صورت آنلاین

یکی از بهترین قابلیت‌های سیستم تغذیه کسرا این است که به کلیه اپراتورها و مسئولین رزرو و توزیع غذا در سازمان‌های مختلف امکان نظارت کردن بر سلف‌های تغذیه از طریق بررسی نوع غذاها، میزان سفارشات و تعداد مراجعین به صورت آنلاین را می‌دهد؛ بنابراین با توجه به تعداد سفارش‌های رزرو یا پرداخت شده اقدام به تهیه و آماده کردن تعداد غذاهای سفارشی می‌کند.

اهمیت استفاده از سیستم اتوماسیون تغذیه کسرا

  • امکان بهینه‌سازی روال طبخ، توزیع و رزرو غذا

یکی از مشکلات شایع در سازمان‌های مختلف عدم مدیریت توزیع غذا بین کارکنان و مراجعین است؛ بنابراین با استفاده از سیستم تغذیه کسرا می‌توان به بهترین نحو اقدام به توزیع و طبخ غذا با توجه به ثبت تعداد رزروها در روزهای مختلف نمود تا از هدر رفتن غذا در زمان‌های مختلف جلوگیری شود.

  • کاهش نیروی انسانی برای توزیع غذا

با استفاده از سیستم تغذیه کسرا می‌توان با توجه به تعداد سفارشات رزرو یا ثبت شده در ساعات معین غذا را توزیع کرد؛‌ بنابراین با این امکان نیاز به استخدام و به کارگیری نیروهای انسانی زیاد برای توزیع غذا تا حد زیادی کاهش می‌یابد.

  • حذف صف‌های طولانی به منظور دریافت غذا یا پرداخت هزینه

در گذشته زمان مشخصی برای تحویل گرفتن غذا در سالن‌های سلف دانشگاه یا سایر مراکز دیگر تعریف نمی‌شد؛ به همین دلیل پرسنل یا کارمندان یا دانشجویان باید مدت زمانی در صف‌های طولانی منتظر می‌ماندند. همین اتفاق سبب می‌شد که افراد مدت زمان زیادی را که زمان استراحت آنها است، از دست دهند و معطل شوند اما با استفاده از سیستم اتوماسیون تغذیه و سیستم حضور و غیاب کسرا یک زمان مشخص برای مراجعه به سالن سلف مشخص می‌شود؛ بنابراین صف‌های طولانی برای پرداخت کردن هزینه یا دریافت غذا ایجاد نمی‌شود؛ همچنین از اتلاف وقت مراجعین نیز جلوگیری می‌شود.

اهمیت استفاده از سیستم اتوماسیون تغذیه کسرا

  • سطح امنیت بالای نرم‌افزار مدیریت تغذیه تحت وب کسرا

یکی از بهترین ویژگی‌هایی که باعث افزایش محبوبیت نرم‌افزار تغذیه کسرا شده، داشتن سطح امنیتی بسیار بالا است. بدین صورت که برای هر کدام از کاربران در سطوح مختلف امکان دسترسی به بخش‌ها و زیر منوهای مختلف فراهم شده است؛ بنابراین کاربرانی که قصد رزرو غذا یا مشاهده رزرو و پرداخت تغذیه مورد سفارش مشتریان را دارند، هر کدام دارای سطوح دسترسی مختلف هستند؛ به همین دلیل به هیچ وجه امکان ایجاد تغییر در سفارش‌ها وجود ندارد.

شما می‌توانید با شماره‌های 02141452000 داخلی 3 و 09196769974 تماس حاصل کرده یا به وب‌سایت کسرا به آدرس www.kasraco.net مراجعه کرده و با مشاوران ما در واحد بازرگانی در مورد انتخاب و خرید نرم‌افزار تغذیه گفتگو کنید. 

انتهای رپرتاژ آگهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *