آوریل 23, 2024


ایسنا/خوزستان معاون امداد و نجات هلال احمر استان خوزستان گفت: در بازه زمانی ۲۴ تا ۲۷ اسفندماه بیش از ۴۰ عملیات امدادی توسط نجاتگران خوزستان انجام و به یک هزار و ۵۷۱ آسیب دیده امدادرسانی شده است.

امیرعباس نجفی اظهار کرد: از آغاز طرح امداد و نجات نوروزی تا امروز ۴ عملیات جاده‌ای، ۲۸ مورد مراجعه حضوری به پایگاه‌ها، هفت مورد خدمات مناسبتی و سه عملیات شهری توسط نجاتگران هلال احمر استان خوزستان انجام شده است.

به گزارش ایسنا، وی با بیان اینکه در این حوادث یک هزار و ۵۷۰ نفر آسیب دیده‌اند، افزود: بیشتر این خدمات به مراجعه حضوری یک هزار و ۴۹۳ مورد بوده است که امدادگران در پایگاه‌های ثابت و سیار پاسخگو بوده‌اند.

نجفی افزود: در این عملیات‌ها ۲۵ مصدوم توسط امدادگران در دو بخش انتقال به مرکز درمانی و درمان سرپایی نجات یافته‌اند که از این بین ۱۶ نجات یافته در حوادث جاده‌ای بیشترین سهم را داشته است.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان خوزستان با آرزوی صحت و سلامتی برای هموطنان افزود: مسافران نوروزی می‌توانند در صورت مواجهه با حوادث یا با مراجعه حضوری به نزدیکترین پایگاه امدادی یا به شماره‌گیری تلفن۱۱۲ ما را در ارائه خدمات با کیفیت امدادی یاری‌رسانی کنند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *