آوریل 13, 2024
empanadas espinaca y arvejas

همیشه سر سفره ما خوش آمدید، امپانادا نه تنها یک غذای معمولی آرژانتینی است، بلکه هر منطقه نوع خمیر، پر کردن و حتی غذای خود را دارد. ما قصد داریم با خمیر شاهدانه از امپانادای نخود و اسفناج یک نسخه سبز رنگ درست کنیم. در تنوع ادویه است!

عناصر

(برای 15 امپانادا)

برای توده

آرد – 1/2 کیلوگرم

نمک – 1⁄4 قاشق چایخوری

کره – 75 گرم

تخم مرغ – 1 واحد

آب – 3⁄4 فنجان

برای پر کردن

اسفناج – 3 بسته
نخود فرنگی – 1 فنجان
کره – 2 قاشق غذاخوری

روغن زیتون – 3 قاشق غذاخوری
سیر – 2 حبه
پیاز – 1 واحد
نعناع تازه – 2 قاشق غذاخوری
آویشن تازه – 2 قاشق غذاخوری
ریکوتا – 250 گرم
موزارلا – 60 گرم
نمک و فلفل برای چشیدن

(حشیش برای پنج نفر)

امپانادا نخود و اسفناج: مرحله به مرحله

1. با کره شاهدانه برای خمیر شروع کنید. کره و حشیش را به مدت 40 دقیقه بدون جوشیدن حرارت دهید. بگذارید خنک شود و فیلتر کنید.

2. آرد و نمک را جداگانه مخلوط کنید. کره شاهدانه، تخم مرغ، آب و پاپریکا را به تدریج اضافه کنید. بعد از اینکه همه مواد یکدست شدند، روی سطح آردپاشی شده ورز دهید تا مخلوط یکدست شود.

3. خمیر را در پلاستیک بپیچید و یک ساعت در یخچال استراحت دهید. وقتی آماده شد، آن را دراز کنید تا نازک شود و برای هر امپانادا به صورت دیسک برش دهید. ذخیره.

4. برای فیلینگ، اسفناج ها را در تابه با کمی نمک به مدت یک دقیقه تفت دهید. مایع اضافی را تخلیه کرده و خرد کنید. اگر از نخود تازه استفاده کردند، یک دقیقه در آب جوش بپزید و صاف کنید و کنار بگذارید.

5. کره را در روغن زیتون آب کنید و سیر و پیاز را سرخ کنید. اسفناج و نخود را اضافه کنید و دو دقیقه تفت دهید. نعنا و آویشن را اضافه کنید و نمک و فلفل بزنید. بگذارید خنک شود و با مکعب های ریکوتا و موزارلا مخلوط کنید.

6. پر کنید، دفع کنید، با تخم مرغ رنگ کنید و امپاناداها را در فر از قبل گرم شده در ظرف روغنی بگذارید تا طلایی شوند. اگر با پر کردن کوتاهی کنند، می توانند درب های باقی مانده را تا سه ماه منجمد کنند و آنها را با پلاستیک از یکدیگر جدا کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *