ژوئن 25, 2024


ایسنا/خوزستان مالک باشگاه خلیج فارس ماهشهر نسبت به خبرهایی مبنی بر کمک ۸ میلیارد تومانی به این باشگاه در فصل گذشته لیگ یک فوتبال کشور واکنش نشان داد.

مجاهد محمدی مهر در گفت و گو با ایسنا در پاسخ به این سوال که باتوجه به خبرهایی مبنی بر کمک ۸ میلیاردی مسئولان ماهشهر به این تیم، آیا این پول به باشگاه خلیج فارس رسیده است؟ اظهارکرد: این خبر را تکذیب می کنم و در طول فصلی که گذشت چنین کمکی به ما نشد و تنها در بخشی از هزینه های ایاب و ذهاب و غذای تیم به خلیج فارس ماهشهر کمک هایی صورت گرفت.

وی با بیان این که منصرف شدن از فروش امتیاز تیم همچنان منتظر کمک مسئولان شهری و استانی هستیم، ادامه داد: ای کاش آنهایی که بدون تخصص  و دور  از فوتبال و بی اطلاع از  هزینه های تیم فوتبال لیگ یک می گویند خلیج فارس ماهشهر در تین چند سال از هزینه های هنگفت بیت المال و صنایع  پتروشیمی اداره شده است، کمی اطلاعات خود را  بیشتر می کردند تا متوجه می شدند تقبل بخشی از هزینه ها توسط  شورای راهبردی به این معنا نیست که کل هزینه های  تیم  از جمله اسکان، غذا و قراردادهای بازیکنان و کادر فنی  پرداخت شده است. آقایانی که ادعای بیت المال و دفاع از تیم خلیج فارس را دارند حداقل همین دلسوزی را در جریان بازی های نشان می دادند تا نور استادیوم ماهشهر درست می شد تا ما در بازی‌های خانگی مان هم  میهمان نمی شدیم و متحمل هزینه های هنگفت تر برای انجام بازی‌ها در اهواز، آبادان و یاسوج و باخت های سنگین نمی شدیم.

مالک باشگاه خلیج فارس ماهشهر ادامه داد: ضمنا این آدم های دلسوز نسبت به بیت المال و تیم فوتبال، چرا یکسری مسائل را نمی بینند؟ مگر شرایط  بوشهر  و بندر ماهشهر  از لحاظ  داشتن پتروشیمی ها مثل هم  نیست؟ چرا دلسوزی خودشان را برای تیم های فوتبال بندر ماهشهر  همانند  پارس جنوبی جم  که چند سال است تخته گاز و همه جانبه آن تیم را زیر پوشش قرار داده اند، نشان نمی‌دهند و سکوت کردند؟ در ضمن  مالک باشگاه خلیج فارس  خارج  ندیده نیست که  مغرضانه می گویید با پول بیت المال به خارج خواهد رفت. ما همیشه از هر مسئول شهر  و مدیر پتروشیمی که در قسمتی از هزینه ها ما را کمک  کرده اند، قدردانی کرده ام  ولی  مگر  یادتان رفت در بازی‌های آخر لیگ چه بر سر ما آمد؟ ما افتخار می کنیم برخی از امکانات از جمله خودروهای خودمان را به فروش رساندیم ولی بازیکنان را با تزریق قسمتی از مبلغ قرادادهای آن ها از اعتصاب چند روزه بیرون آوردیم و با چنگ و دندان تیم را در لیگ یک حفظ کردیم.

وی افزود: باید به این آدمهای بی اطلاع از فوتبال بگویم  که نمی بینند استقلال و  پرسپولیس با وجود این که  وزارت ورزش  پشت سر آن ها است ولی بازهم برای کسری های مالی شان به سراغ  اسپانسر می گردند و با نوشتن  اسم محصول و یا کالا قرارداد می بندند؛ یعنی نمی شود همین کار را این همه صنایع پتروشیمی برای تبلیغ محصولات خودشان با تیم های ماهشهری انجام بدهند؟ اگر بدون باند بازی و به طور کامل کار ما در تیم خلیج فارس دنبال می‌شد متوجه می شدند که مگر ما به وسیله پتروشیمی ها و دیگران امتیاز لیگ یک را به مبلغ ۱۸ میلیارد تومان خریداری کردیم؟ آیا شماها این دلسوزی را برای مردم بندر ماهشهر داشته اید ؟ اگر خارج رفتن برای ما مهمتر از خوشحالی مردم  بود، همین  پول خرید تیم لیگ یکی  را برای خارج رفتن و تفریح، هزینه می کردیم.

محمدی مهر با بیان این که اگر این امتیاز در شهر دیگر بود عکس من را بابت خدماتی که داشته ام قاب می گرفتند و در کلکسیون افتخارات ورزش آن شهر قرار می دادند، گفت: همه بد خواهان خلیج فارس منتظر سقوط این تیم بودند ولی نمی دانستند که خدایی هست (ید الله فوق ایدیهم). به هر حال مسئولان شهری حق پدری به گردن تیم خلیج فارس و مردم ماهشهر دارند و از همین بابت انتظار داریم تکلیف این تیم را روشن کنید.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *