جولای 20, 2024
papitas rostizadas

به عنوان یک همراه برای هر وعده غذایی یا صرفاً با یک سس خوب، این چیپس های برشته با مرکز خامه ای و پوسته ترد اضافی قابل تحسین هستند. بهترین؟ درست کردن آنها بسیار آسان است و در کمترین زمان ممکن مواد اولیه آن را پیدا خواهید کرد.

عناصر

روغن زیتون – 1⁄4 فنجان

سیب زمینی – 1 کیلوگرم

لیمو – 1 واحد (آب و پوست)

نمک و فلفل برای چشیدن

مرحله به مرحله: سیب زمینی سرخ شده

برای تضمین طعم خوب، باید روغن زیتون را با شاهدانه در بن ماری به مدت یک ساعت بپزیم. بگذارید خنک شود، فیلتر و رزرو کنید.

سیب زمینی های ما را با دقت انتخاب کنید: هر چه کوچکتر، بهتر. به این ترتیب ما دوتایی برنده را تضمین می کنیم: یک پوسته ترد و یک فضای داخلی بسیار لطیف. آن ها را خیلی خوب بشویید و از وسط نصف کنید، داخل ظرف فر با قسمت برش خورده به سمت پایین ببرید و آب اضافه کنید تا کف آن با یک لایه نازک پوشیده شود. روی آن را با فویل آلومینیومی بپوشانید، لبه ها را به خوبی ببندید تا یک اثر بخارپز ایجاد شود و تا زمانی که نرم اما سفت شود بپزید.

سیب زمینی ها را از فر خارج کرده و فویل آلومینیومی را بردارید و آب اضافی آن را خالی کنید. اجازه دهید چند دقیقه خنک شود و با دست به آرامی روی آن را با روغن شاهدانه، آب و رنده پوست لیمو بپوشانید و مزه دار کنید.

ظرف را با دمای بالا در فر قرار دهید تا قهوه ای طلایی شود (تقریباً 25 دقیقه). بیرون بیاورید و لذت ببرید.

برای پوششی بسیار ترد، و اگر هدیه صبر به شما اعطا شد، می توانید اجازه دهید سیب زمینی ها کاملا خنک شوند و یک بار دیگر به مدت 20 دقیقه دیگر در فر قرار دهید. بدون شک چیپس برشته یک غذای پر طعم و با تلاش بسیار کم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *