ژوئن 17, 2024

این پیتزای گل کلم علاوه بر خوشمزه بودن و بهانه خوبی برای به اشتراک گذاشتن با دوستان، یک وعده غذایی سالم نیز هست. این در مورد تشویق خود به امتحان چیزهای جدید است، مانند این گزینه ترد. طعم های بدیع و مزایای عالی برای بدن تضمین شده به علاوه یک به علاوه پرواز.

مواد لازم

پایه
گل کلم – 1 سر متوسط
بادام – 100 گرم
تخم مرغ – 2 واحد
موزارلا – 40 گرم
پنیر پارمزان – 40 گرم
پودر سیر – 1 قاشق چایخوری.
پونه کوهی خشک – 1 قاشق چایخوری.
نمک و فلفل برای چشیدن

DIP
کنسرو گوجه فرنگی -1/4 فنجان

مسلح
موزارلا – 60 گرم
رازیانه – 1/2 واحد
پنیر پارمزان – 40 گرم
ریحان – 1/4 فنجان
روغن زیتون – به مزه

با کیمیا فود برای شش نفر

پیتزا گل کلم: مرحله به مرحله

1. ابتدا یک سر گل کلم را خرد، پردازش یا رنده کنید تا بافتی شبیه برنج پیدا کند. روی بشقاب پهن کنید و به مدت 10 دقیقه در فر با دمای 200 درجه سانتیگراد قرار دهید و خنک کنید و روی حوله آشپزخانه بریزید و تا جایی که ممکن است مایع را فشار دهید. این مرحله یک پایه ترد را تضمین می کند.

2. گل کلم را در ظرفی بریزید و با بادام، تخم مرغ، پنیر رنده شده، سیر، پونه کوهی، نمک و فلفل مخلوط کنید.

3. مخلوط را روی یک بشقاب کاغذ مومی پهن کرده، با انگشتان خود له کنید تا ضخامت آن به 1 سانتی متر برسد و در دمای 200 درجه سانتی گراد به مدت 10 دقیقه یا تا زمانی که طلایی شود بپزید.

4. از فر خارج شده و پیتزا را راحت جمع کنید. از 1⁄4 فنجان گوجه فرنگی کنسرو شده یا یک سس گوجه فرنگی خشک شده خانگی خوب به عنوان پایه استفاده کنید. روی پایه پهن کنید، موزارلا و رازیانه خلال شده را اضافه کنید و بپزید تا گراتن شود.

5. با رشته های پارمزان و برگ های ریحان تمام کنید. در انتها جریان خوبی از روغن با کیمیا فود فیلتر شده حاصل از پختن روغن زیتون با با کیمیا فود در بن ماری به مدت حدودا 40 دقیقه داده می شود. جسارت کنید تا با مواد تشکیل دهنده انتخابی خود امتحان کنید. در یک پیتزا گل کلم، آسمان حد است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *