می 23, 2024

شاید کاهش وزن با نوشیدن آب کمی عجیب به نظر برسد اما یک واقعیت است که افراد زیادی از آن استفاده می کنند. البته اینکه آب خوردن باعث لاغری میشود یا نه موضوعی است که باید از جنبه های مختلف بررسی شود. به همین دلیل قصد دارم در این مطلب سایت لاغرفیت به بررسی کم کردن وزن با نوشیدن آب بپردازیم، دقیقا همانطور که از این تکنیک در بخش رژیم آنلاین لاغری هم استفاده می کنم.

بررسی رژيم لاغری و آب نوشیدن

من محمود مردانی رژيم لاغری و آب را می خواهم با رژیم اب درمانی 40 روزه یکی از دوستانم شروع کنم. او می گفت: آقای مردانی من چهل روز فقط آب خوردم، البته در لاغرفیت بطور مکرر گفته ام که بدن انسان به تمام شش گروه مواد غذایی نیازمند است. حدود ۴۵ کیلو وزن کم کرده بود ولی تمام ذخایر بدن ایشان خالی شد.

او می گفت: وقتی با اراده دوره چهل روزه رژيم آب تمام شد، من بطور وحشتناک بسمت چلو کبابی می رفتم. قدرت نرفتن را نداشتم و دوباره چاق شدم.

  • آیا می دانید روزانه به چند لیوان‌ آب نیاز دارید؟
  • به نظر شما یک فرد عادی برای رفع نیاز سلولی خود باید چند لیوان آب بخورد؟
  • آيا کم آبی مشکل جدی را برای انسان بوجود می آورد یا خیر؟

در این مقاله این سولات را به شما می گوییم. اطلاعات جامعی راجع به آۤب خوردن در این مقاله بادست می آورید.

شما می توانید یک فیلم در این خصوص ببینید و روی لینک رژيم لاغری و آب خوردن زیر کلیک نمایید. کم آبی بدن نیز یکی از موضوعاتی است که به آن می پردازیم.

رابطه رژيم لاغری و آب خوردن

رژيم لاغری و آب

آب کالری ندارد و چاق نمی کند

اگر از روی کره ماه به زمین نگاه کنید متوجه می شوید که دو سوم کره زمین را آب تشکیل داده است! یعنی بیشتر کره خاکی که ما در آن زندگی می کنیم را آب تشکیل می دهد.

طبق تحقیقات پروفسور آرتور گایتون عنوان شده است که حدود ۸۰ درصد از مواد تشکیل دهنده سلول آب است. بدن انسان هم بیش از ۷۰ درصد از آب تشکیل شده است.

میزان آب مورد نیاز بدن انسان چقدر است؟

اگر بخواهیم بدانیم که بدن ما را چه میزان آب تشکیل داده است انگونه عمل کنید:

  • لطفا بلند شوید و سرپا بایستید
  • دست خود را روی جناق سینه بگذارید
  • از کف پا تا سینه شما را آب تشکیل داده است، یعنی نصف بیشتر حجم بدن ما آب است.

احتمالا متوجه رابطه کاهش وزن با آب خوردن شده اید، بدن ما بیشتر از آب تشکیل شده است.

بیشترین نیاز انسان آب است

بیشترین نیاز سلولی و در مجموع نیاز انسان اکسیژن است.

اگر فقط چند دقیقه به انسان اکسیژن نرسد او می میرد. از نظر مواد غذایی مورد نیاز انسان نیاز به آب در ردیف دوم اهمیت قرار دارد، یعنی اگر چند روز کسی آب نخورد خواهد مرد.

حدود چند دهه قبل آقای بابی ساندز رهبر جمهوری خواه ایرلند در زندان اعتصاب غذا نمود. او در زندان اعتصاب غذا کرد، ولی آب می خورد او توانست ۶۶ روز بدون غذا زنده بماند. ولی آب می خورد و از اکسیژن را نیز استفاده می کرد.

ارتباط آب و میزان هوش انسان

لاغری با نوشیدن آب

لاغری با نوشیدن آب

 

در این مقاله فقط در مورد لاغری با نوشیدن آب صحبت نمی کنم، چون باید به ارتباط آب و میزان بهره هوشی انسان ها پی ببرید.

چون آب یک نیاز اساسی سلولی و در مجموع انسان می باشد، کم آبی صدمات زیادی به انسان می زند. تخمین زده می شود که کم آبی باعث می شود که هوش انسان ۳۰ درصد افت کند

یعنی اگر شخصی به کم آبی برسد قوه هوش او نقصان یافته و ۳۰ درصد کم می شود. اگر سرگذشت انسان های موفق را مطالعه کنید متوجه می شوید که آنها خیلی آب می خورند.

همه موجودات زنده به آب نیاز دارند

در مقاله آب میخورم چاق میشم توضیح دادم که چاقی به این سادگی ها اتفاق نمی افتد. به همین دلیل آب درمانی برای لاغری هم تکنیک های خاصی دارد. به همین دلیل اول باید دنبال دلایل چاق شدن باشید.

به واقع آب یکی از معجزات خداوند می باشد و در سوره انبیاء آیه ۳۰ آمده است که ما با آب همه چیز را زنده کردیم.

تمام گیاهان و درختان به آب نیاز دارند، هر جا که آب می باشد آبادانی نیز وجود دارد. تمام جانوران نیز به آب نیاز دارند و این قانون انکار ناپذیر است

انسان هم در این میان نمی تواند استثنا باشد و به آب نیاز وافر دارد.

لاغری صورت و کم آبی

در مقاله بهترین راه لاغر کردن صورت در لاغرفیت توضیح دادم که نباید آب نوشیدن را فراموش کنید.

رژيم لاغری و آب لازم و ملزوم هم هستند. خانمی به من مراجعه کردند و از لاغری صورت خود شکایت داشتند، او می گفت من رژيم سرخود گرفته ام و صورتم لاغر شده است!

او درست می گفت صورتش علاوه بر لاغر شدن چروک برداشته و تیره نیز شده بود. برای خانمی که کمتر از چهل سال سن دارد صورت ۸۰ ساله یک فاجعه است!

البته خدا را شکر در مدت حدود ۲ هفته به او رژيم قلیایی دادیم و صورتشان چاق شد. یعنی آب سلولی را با رژيم لاغری قلیایی تامین کردیم.

ما در رژيم لاغری به چند لیوان آب نیاز داریم؟

رژيم لاغری و آب

سبزیجات و میوه ها بیش از ۹۰ درصد آب دارند

افراد زیادی در بخش مشاوره آنلاین رژیم لاغری از من سوال می کنند که آقای مردانی

  • روش کاهش وزن با آب چیست؟
  • آیا لاغری با نوشیدن آب ممکن است؟
  • در سنین بالا می توان از آب درمانی برای لاغری استفاده کرد؟

اولین قدم برای رژيم لاغری و آب این است که اطلاعات خود را زیاد کنید.

برای اینکه بدانید شما به چند لیوان آب نیاز دارید یک فرمول ساده وجود دارد. وزن خود را تقسیم بر ۲ کنید و نتیجه حاصله را در 0.3 ( سه دهم ) ضرب نمایید!

مثلا اگر وزن شما ۶۰ کیلو می باشد ۶۰ تقسیم بر دو می شود ۳۰ و عدد ۳۰ را در ۳. ضرب کنید عدد حاصله ۹ بدست می آید. یعنی شما در شبانه روز به ۹ لیوان آب نیاز دارید. البته میوه ها و سبزیجات هم سرشار از آب هستند.

اگر دنبال کم کردن وزن با نوشیدن آب هستید باید بدانید که آب یکی از اصلی ترین نیازهای بدن است. پس اصلا دنبال کاهش وزن با کم نوشیدن یا زیاد نوشیدن آب نباشید. اصول لاغر شدن سریع به آب مربوط نمی باشد، چون باید در کنار حفظ سلامت جسمانی خود کاهش وزن داشته باشید.

میزان آب مصرفی را مصرف کنید

قانون این است که وقتی از خواب بیدار شدید ۤآب بخورید، من خودم این کار را می کنم.

همین امروز صبح که مشغول تایپ این مقاله هستم دو لیوان آب خورده ام. یکی از مراجعینم که برای لاغری نزد من می آمدند می گفتند من لیوان های رنگی و متفاوت زیادی را از آب پر می کنم و به نوبت از آنها استفاده می کنم. با این روش میزان آب مورد نیازم را می خورم. خوردن آب باعث زیبایی و لاغری اما به مرور زمان می شود.

شما هم حتما آب بخورید و به مقدار کافی آۤب بنوشید. در محل کار، در منزل، در مسافرت و همه جا آب زیاد بخورید.

پیشنهاد می کنم در بخش مشاوره برای کاهش وزن در سایت لاغرفیت بمنظور کم کردن وزن اقدام نمائید.

با تشکر محمود مردانی سایت لاغرفیت

آیا این مطلب را می پسندید؟https://www.lagharfit.com/?p=6690

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *