استابلایزر خامهاستابلایزر خامه قنادی شیرین

استابیلایزر ویژه خامه قنادی است.این محصول با توجه به شرایط تولید این نوع خامه در ایران و سلیقه مصرف کننده طراحی شده، این استابیلایزر برای خامه های با ترکیب بیشتر از 70% چربی گیاهینیز توصیه می شود. این محصول با ایجاد یک شبکه کمپلکس در خامه، باعث ایجاد یک امولسیون می گردد که در نهایت این امولسیون می تواند با بدام اندازی و نگهداری حبابهای هوا در شبکه کمپلکس، ایجاد یک کف با بافت منسجم و مستحکم نماید.همچنین به علت انتخاب و بالانس مناسب ترکیب این محصول، خامه تولید شده با این استابیلایزر از دوام مناسب برخوردار می باشد. زمان زدن خامه کاهش می یابد و مدت طولانی شکل خود را حفظ می کند و آب نمی اندازد.

همچنین به علت ایجاد یک امولسیون کامل و تناسب دقیق مواد صمغی در فرمول این محصول، خامه تولید شده با این استابیلایزر کاملا سبک بوده و روی زبان نمی ماسد.

*روش مصرف: استابیلایزر را در تانک پخت در دمای 45 تا 50 درجه سلسیوس به خامه افزوده، می توانید استابیلایزر را با شیرخشک و شکر مخلوط کرده سپس به خامه اضافه نمایید. خامه را قبل ار پاستوریزه کردن به دمای 60درجه رسانده و مدت ده دقیقه در این دما نگهدارید سپس به پاستوریزاتور ارسال نمایید استفاده از این استابیلایزر تاثیری بر دمای پاستوریزه و فشار هموژن ندارد. *مقدار مصرف: مقدار مصرف با توجه به فرمولاسیون 15/_25/0% پیشنهاد می شود

- استابلایزر خامه استریل
این استابلایزر به نحوی فرموله شده است که از آب اندازی خامه تا حد زیادی جلوگیری مینماید.خامه تولید شده با این ترکیب دارای بافت منسجم وطبیعی است و در صورت استفاده از دوز مناسب به هیچ عنوان حالت صمغی و ژله ای به خود نمیگیرد.
نحوه استفاده
استابلایزر را  هنگام آماده سازی خامه در دمای 50 درجه سانتیگراد به تدریج به آن افزوده سپس به مدت 10 دقیق در این دما نگهداری میکنند.پس از اطمینان از انحلال کامل بقیه مراحل را طبق روال عادی انجام گیرد.برای اخذ نتیجه مطلوب خامه را به مدت 18 تا 24 ساعت در سردخانه نگهداری کنید.استفاده از این استابلایزر تاثیری بر فشار هوموژن ندارد.
مقدار مصرف
با توجه به درصد چربی و مقدار ماده خشکتعیین میشود
الف-خامه با چربی 30%   0.4-0.3%
ب-خامه با چربی 20%    0.5-0.4%
شرایط نگهداری
این استابلایزر دور از نور مستقیم خورشید در محیطی بدون بو و دمای زیر 30 درجه سانتیگراد رطوبت زیر 80% نگهداری کنید.نیمه عمر این استابلایزر دو سال است.

2-استابیلایزر مخصوص خامه قنادی
استابلایزری که برای خامه قنادی فرموله شده است تمامی انتظارات مصرف کننده از یک خامه قنادی مناسب را بر طرف میکند.
این استابلایزر برای خامه قنادی با بیش از 70 درصد چربی گیاهی توصیه میشود این استابیلایز با ایجاد یک شبکه کمپلکس در خامهباعث ایجاد یک امولسیون میگردد که در نهایت این امولسیون میتواندبا بدام اندازی و نگهداری حبابهای هوادر بین شبکه کمپلکس ایجاد یک کف با بافت منسجم و مستحکم ایجاد نماید همچنین به علت انتخاب و بالانس ترکیبات خامه تولید شده ازدوام مناسبی برخوردار استزمان زدن خامه کاهش مییابد و خامه مدت طولانی شکل خود را حفظ مینماید و آب نمی اندازد همچنین به علتایجاد یک امولسیون کامل و تناسب دقیق مواد فرمولاسیون در استابیلایزر،خامه تولید شده با این استابیلایزر کاملا سبک بوده و روی زبان نمی ماسد.
نحوه مصرف
این استابلایزر را در تانک پخت در دمای50-45 درجه به خامه اضافه کنید.میتوانید استابلایزر را باشیر خشک و شکر مخلوط کردهسپس به خامه اضافه نمایید.خامه را قبل از پاستوریزه کردن به دمای 60 درجه رساندهو مدت 10 دقیقه نکهداری کرده سپس به دستگاه پاستوراتورمنتقل نمایید.
استفاده از این استابیلایزر برا انتخاب دمای پاستوریزه و فشار هموژن تاثیری ندارد.
مقدار مصرف
با توجه به درصد چربی و مقدار ماده خشک تعیین میشود
الف-خامه با چربی کل 25% بالاتر از 0.3%
ب-خامه با چربی کل 25-20%    0.4-0.35%

3-استابلایزر مخصوص خامه صبحانه
این استابیلایزر با توجه به شرایط تولید این نوع خامه در ایران و سلیقه مصرف کننده طراحی شده و با ایجاد یک بافت نرم و در عین حال منسجم و طبیعی در خامه کمک بسیار مینماید.نسبت دقیق مواد تشکیل دهنده این امولسیون به نحوی است که ویسکوزیته خامه در حد طبیعی باقی میماند و از ایجاد حالت خمیری و ژله ای جلوگیری مینماید. این استابیلایزر در خامه به گونه ای است که خامه تولیدی در حین این که شکل و بافت خود را حفظ نموده و روان نمیشود به راحتی بر روی نان و بیسکوئیت پهن شده و بر روی زبان نمی ماسد.
نحوه مصرف
 استابیلایزر را در دمای 50-45 درجه سانتیگراد بتدریج به خامه اضافه نمایید. این استابلایزر معمولا به خوبی حل میشود و مشکلی در این زمینه ایجاد نمی نماید.پس از حل شدن دما را به 60 درجه سانتیگراد رسانده و مدت 10 دقیقه صبر نمایید.تا استابلایزر کاملا هیدراته شود سپس بقیه مراحل را طبق روش همیشگی انجام دهید.این استابیلایزر تاثیری بر دمای پاستورزه و فشار هوموژن ندارد.
مقدار مصرف
با توجه به سلیقه مصرف کننده و ترکیب خامه 0.25-0.2 درصد اضافه نمایید.

4-استابلایزر مخصوص پنیر خامه ای
این استابلایزر برای ایجاد بافت منسجم و خشک در پنیر های خامه ای فراوری شده و سخت فرموله شده است.
از ویژگیهای بارز این ترکیب قابلیت جذب بالای آب و ایجاد قوام و ویسکوزیته ای مناسب که این عوامل در کنار هم باعث ایجاد بافت سفت کره ای مناسب و بدون آب آزاد میگردد.این استابیلایزر برای پنیرهای با بافت نرم و خامه ای بسیار مناسب است.
نحوه مصرف
برای پنیرهای خامه ای که به روش Whey Less
تولید میشوند استابلایزر را همراه با دیگر افزودنی ها به شیر افزوده و پس از انحلال کامل پاستوریزه و هوموژن نمایید.
این استابلایزر هیچ تاثیری بردمای پاستوریزاسیون و فشار هوموژن ندارد.
با توجه به اینکه این استابلایزر موجب رسوب پروتئین های شیر در پی اچ بالاتر از نقطه ایزو الکتریک آنهاست
لذا در مواردی که برای انعقاد از آنزیم استفاده نمیشود می بایست استابلایزر را پس از انعقاد کامل و قبل از پخت کامل به آن افزود همچنین در روشهایی که از سیستم یو اف یا سپراتوراستفاده میشود باید استابیلایزر را پس از تغلیظ به تدریج به شیر افزودو پس از انحلال کامل پاستوریزه و هوموژن نمود برای پنیر های فراوری شده استابلایزر را همراه با نمکهای امولسیون کننده به مخلوط بیافزایید.
مقدار مصرف
با توجه به سلیقه مصرف کننده و ترکیب خامه 0.3-0.15 % اضافه نمایید

                             رستوران در اصفهان

http://kimiafood-co.com/sitemap.xml          

 استابلایزر دوغ استابلایزر چیست استابلایزر پنیر پیتزا فروش استابلایزر مواد غذایی استابلایزر دوغ استابلایزر مواد غذایی استابلایزر در لبنیات فروش عمده رطب مضافتی بم استابلایزر بستنی مضرات استابلایزر مواد غذایی استابلایزر ماست هیدروکلوئیدها امولسیفایر در صنایع غذایی چیست استابلایزر کشش پذیری پنیر پیتزا استابلایزر دوغ استابلایزر چیست استابلایزر پنیر پیتزا فروش استابلایزر در مواد غذایی استابلایزر دوغ استابلایزر استابلایزر مواد غذایی استابلایزر دسر استابلایزر در لبنیات استابلایزر کشک استابلایزر بستنی مضرات استابلایزر بستنی استابلایزر مواد غذایی استابلایزر شیر کاکائواستابلایزر ماست استابلایزر خامه هیدروکلوئیدها استابلایزر پنیر پیتزا امولسیفایر در صنایع غذایی چیستاستابلایزر ماست استابلایزر

                

درب آکاردئونی